Ano, právě nastala puffer jacket season

Jeden ho miluje, jiný nenávidí. Pravděpodobně tedy ten, který jej na vlastní kůži ještě nezkusil. Milovník pufferů mi totiž jistě dá za pravdu – není nic příjemnějšího než ráno rovnou z peřin skočit do obrovské péřové bundy, ve které budete čelit náročnému dni a nepříznivým podmínkám. Stranou představy o tom, že je taková bunda kouskem bez špetky stylu. Puffer bundy se v posledních sezónách podrobily řadě proměn, a to ve prospěch stylu. 

Puffer bunda, zimní must-have

Ještěže tak. Máme proto dokonalé noty pro výběr té pravé bundy, která nás zahřeje a bude nás doprovázet po mnoho let. Potisky, světlé barvy, zkrácené crop střihy, dlouhé kabáty, umělá kůže a lesklá metalíza... Nosí se vše a vše také pojí skutečnost, že hranici mezi funkčností a módou je sice těžké definovat, ale v případě puffer jacket nemusíte dělat kompromisy ani v jednom z případů. Zkrátka dostanete obojí. Win win. Poděkujme vzestupu gorpcore trendu i skutečnosti, že se návrháři stále předhánějí v tom, kdo tento dříve neestetický kousek ukáže v lepším světle.

Zima přichází, jak nezmrznout? Vrstvěte!

elle.cz

Konečně trend, který zahřeje

Naše babičky vždy říkávaly, že pro krásu se musí trpět. Dovolím si s nimi nesouhlasit, vždyť se nacházíme v jedenadvacátém století a krása nemusí být utrpením. V dnešní době můžeme být krásné a v pohodlí zároveň! Puffer jackets jsou tedy nejen módním trendem, ale i praktickým spojením elegance a pohodlí v chladných zimních dnech. A pokud stále nevěříte, račte se inspirovat od těch nejpovolanějších znalců módního stylu z ulic módních fashion weeků. 

Jak nosit puffer jacket, bundu podzimu:

Zdroj: W Magazine, ELLE.com