CENY AKADEMIE 2021: Prohlédněte si ty nejlépe oblečené hvězdy

 

93. Ročník udílení Oscarů představuje zakončení poměrně bizarní sezony udílení cen. Kvůli pandemii koronaviru jsme zažili spoustu vzrušení, jelikož jsme do poslední chvíle nevěděli, zda se naše oblíbené eventy uskuteční či nikoliv, radovali jsme se, když jsme zjistili, že budeme moci sledovat červený koberec alespoň online a s napětím jsme sledovali, jestli je hvězdy v rouškách opravdu těmi, jejichž jména byla právě vyslovena moderátorem... Zkrátka tohle nebyl typický rok, avšak “show must go on”. Pojďte se s námi nyní projít alespoň mezi virtuálními světly reflektorů a zjistěte, kdo u nás letos vyhrál zlatou sošku za nejlepší róby, oslnivé šperky a dokonalý beauty look... 

Mohlo by se vám líbit

Oscaři 2021: Žádné překvapení se nekonalo

Záblesk normálního světa a očekávaní vítězové. Tak lze shrnout předávání cen Americké akademie filmového umění. Roušky byste na červeném koberci nenašly, ale povinné rozestupy se dodržovat musely.
elle.cz

Na červeném koberci letošních Oscarů letos nebylo zrovna narváno a celá ceremonie se odehrála jak jinak než bez publika. Ale i tak diváka mohl, po roce stráveném v rouškách, překvapit jedem malý detail. V Union Station v Los Angeles platila velice zvláštní pravidla. Ačkoliv se celá akce uskutečnila uvnitř a povolených bylo na 170 hostů, celebrity dostaly od producentů jasný povel: na kameru nenosit roušku. A pokud nebyli v záběru? Opět ji musely nasadit. Musíme však podotknout, že všichni, co se na tomto slavnostním večeru podíleli, museli být několikrát testování a dodržovali další přísná pravidla. A my tak alespoň víme, jaký odstín rtěnky dámy zvolily... 

A že to některým opravdu slušelo! Nás okouzlila Regina King v blankytné róbě od Louise Vuittona, Amanda Seyfried v rudých šatech Giorgio Armani Privé a u koho jsme věděli, že nezklame? Zendaya samozřejmě opět okouzlila všechny přítomné i nepřítomné a ve svých žlutých Valentino byla k nepřehlédnutí. 

Nejlépe oblečené celebrity na Oscarech 2021:
Mohlo by se vám líbit

Majetek Zendayi je synonymem euforie

Zendaya je jednou z nejpůsobivějších čtyřiadvacetiletých žen na planetě. V září loňského roku se zapsala do historie jako nejmladší osoba, která kdy získala cenu Emmy v kategorii “nejlepší herečka” za roli Rue v seriálu Euphoria. Levituje od jednoho projektu ke druhému a zdá se, že jí vychází vše, na co sáhne. Není tedy žádným překvapením, že má v tak mladém věku na účtu několik milionů dolarů... Nás ale zajímalo přesně kolik!
elle.cz