#ELLEnews: Co hýbe světem módy a designu (duben)

Chcete se v době karantény rozptýlit od zpráv ze světa a zjistit, co se děje nového v módní branži? Pak čtěte dál. Máme pro vás několik nových módních kolekcí, charitativních projektů i žhavých zpráv od světových designérů. 

Aeos

Do Prahy přichází AEOS (Active Energised Organic Skincare)

Aeos převrací naruby vše, co jsme si mysleli o kosmetice. I o té organické. Spojuje fyzický a duchovní svět, oprašuje starodávné alchymistické postupy, používá psychologii barev, přidává do produktů drahé kameny a své ingredience pěstuje tím nejvíce udržitelným způsobem – biodynamicky, na své vlastní farmě o rozloze 200 fotbalových hřišť. Značka se pyšní certifikátem Demeter, který stojí na principech ekologie, etického přístupu a udržitelného rozvoje. Certifikace hlídá nejen jednotlivé parametry, ale dívá se na produkci v širším kontextu: od zasazení semínka až ke konečnému balení hotového produktu. 

Značku AEOS koupíte exkluzivně v Líčírna Organics.

cara
David Sport

Stay Fit se značkou Goldbergh

Potřebujete motivaci pro domácí cvičení? Udělejte si radost a pořiďte si nový outfit, který můžete i předvést v instagramové výzvě. Goldbergh představuje novou fitness kolekci pro aktivní ženy, které mají styl. V kolekci najdete moderní oblečení a doplňky na cvičení, jógu, tenis, cyklistiku, do posilovny i na volný čas. V současné situaci, kdy většina lidí cvičí doma, přináší Goldbergh instagramový STAY FIT @HOME CHALLENGE, jehož se účastní nejen influencerky a celebrity, ale můžete se do něj zapojit i vy. Detaily naleznete na instagramovem profilu značky @goldbergh

Nové modely můžete vybírat v prodejnách David Sport i z pohodlí domova v e-shopu.

cara
Longchamp

#together #staysafe #takecare 

Francouzský módní dům Longchamp zareagoval na současnou situaci a ikonickou kabelku La Pliage vybavil povzbudivými nápisy. Kolekce bude k dostání celosvětově online, ale i v kamenných obchodech (jakmile je opět otevřou). 

cara
MS

Marks & Spencer podpořil onkologická centra

Vzhledem k situaci, která je náročná zejména pro nemocné a zdravotníky, se společnost Marks & Spencer rozhodla darovat významným českým onkologickým centrům velikonoční sortiment potravin. Přes dvacet tisíc sladkostí z velikonoční kolekce proto v těchto dnech věnovala onkologickým pacientům, kteří patří mezi nejvíce ohrožené nemocí COVID-19, a také zdravotníkům, již jsou momentálně vystaveni zvýšené zátěži. M&S chce obdarovaným tímto způsobem zpříjemnit těžké chvíle a poděkovat za jejich obětavou práci. 

cara
ROXY

ROXY podpoří kampaní #ROXYsupportsHEROES zdravotní sestry

ROXY přichází s projektem #ROXYsupportsHEROES, jehož cílem je finančně podpořit hrdinky současné doby – zdravotní sestry. Koncept je jednoduchý. Každá zákaznice si může přes instagramový účet @quiksilver_stores_czsk objednat za 990 Kč ROXY legíny, tedy pro ženy ideální součást šatníku na trávení času doma, ať už jde o relax, fitness či cvičení jógy. 100 této částky poputuje na transparentní účet a následně přímo na podporu našich zdravotních sestřiček skze Českou asociaci sester.

„Přestože je pro nás aktuální situace z obchodního hlediska velmi složitá, rádi bychom za ROXY alespoň trochu přispěli. Jelikož jsme dámská značka, rozhodli jsme se podpořit právě zdravotní sestřičky, které jsou společně s doktory největšími hrdinkami dnešní doby. Myslím si, že ještě důležitější než vybraná finanční částka je snaha zvýšit obecné povědomí o tom, co pro naší společnost v těchto dnech a týdnech zdravotní sestry dělají, a alespoň na dálku je tak podpořit,“ říká obchodní zástupkyně Roxy pro Česko a Slovensko Barbora Slezáčková.

cara
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Roční předplatné ELLE tentokrát s luxusními produkty z řady The Ritual of Karma. Nechcete přijít o žádné nové číslo vašeho oblíbeného magazínu? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA