Emoce pohybu a napětí. Cartier odhalil nové hodinky!

Jako šperk navržený hodinářským ateliérem by se daly charakterizovat nové hodinky z impéria Cartier. Přivítejte Maillon de Cartier! Nové vyjádření stylu, elegance a vašeho módního postoje. Kousek dokonale zaoblený a opulentní, pohybující se v čase s velmi ženskou elegancí.

Vše spočívá v zakroucení linek, zdůrazňujících perspektivu, v níž vyniká vzhled ciferníku hodinek. Obdélníkové články, šestihranný tvar, zkosené okraje: design hodinek Maillon „podceňuje“ rytmickou geometrii typickou pro Cartier. Ambice strukturovat hodinky, aby byly zkosené, ještě více zdůrazňuje jejich ducha. Jsou znatelné na dotek, objemné se zaoblenými rohy.

 

Cartier

Vzácná sbírka dámských hodinek Maillon de Cartier nabízí i provedení s diamanty, které ještě více umocňují jejich design. Diamantový ciferník odráží vzájemné propojení. Maillon de Cartier se představují v bílém, růžovém a žlutém zlatě. Grafický efekt a kontrast je znatelnější u hodinek v provedení ve žlutém zlatě s diamanty a černým ciferníkem.

Nové hodinky Maillon de Cartier:
cara magazin

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)