Gucci pokračuje v oslavách 100 let spoluprací s Comme Des Garçons

 

Pokročilé spojení dvou estetických světů je více než očekávané, obě universa jsou totiž zcela odlišná a jejich prolnutí bude nadmíru zajímavé.

Pokud jde o konkrétní produkty, stories na Instagramu potvrdily, že se jako první představí Gucci s CdG unisexovou tote bag, která je distribuován výhradně skrze Gucci Vault. A pro ty, kdo zatím tento pojem nezachytili, Gucci Vault je nejnovější online maloobchod značky, který funguje nejen jako e-shop, ale obsahuje také digitální archiv domu.

Mohlo by se vám líbit

Chystá Jacquemus spolupráci s NIKE?

Když strávíte drtivou většinu času na internetu, začnete si všímat věcí, detailů a možná i jistých vodítek. To se přesně stalo nám, když jsme vypozorovali, že Jacquemus možná zase něco chystá. Možnou spolupráci odhaluje jeho kampaň FAMILY LOVE.
elle.cz

Designová tote bag přitom navazuje na již existující model ze studia CdG, jenž byl představen před třemi lety. V roce 2018 na londýnském Dover Street Marketu spustili prodej limitovaného množství nákupních tote z papíru obaleného v plastu. Taška byla ihned do několika hodin vyprodána, a proto se tvůrci CdG ve studiích Gucci pokouší úspěch zopakovat.

 

Gucci

 

Nová generace ikonických totes je dostupná v elegantní černé barvě s typickými vertikálními zeleno-červeno-zelenými pruhy Gucci a bílým logo CdG. Celou siluetu obklopuje průhledná vnější „skořepina“, která jí dodává lesklý finiš. Pokud jde o vnitřek, loga obou značek obsadila pomyslnou podšívku. Dostupná je kabelka za v přepočtu 60 000 korun, počet kusů se však radikálně tenčí. Nicméně u Gucci už ohlásili, že bude spolupráce dvou značek ještě pokračovat.

Mohlo by se vám líbit

#ELLEloves: Horské boots

Jednoduché, relativně praktické – v těch mrazivějších dnech – a bezpochyby edgy elegantní. Takové jsou, jak my říkáme, horské boots... ‚‚hot‘‘ trend zimního šatníku.
elle.cz