REKLAMA

Chanel: Vstoupit mohou jen ti privilegovaní

REKLAMA

Jste na guest-listu? Virginie Viard představila velmi exkluzivní kolekci, která vás přenese do světa velmi uzavřené a vytříbené společnosti - do jedinečného klubu Castel, který založil v roce 1961 Jean Castel, jemuž se přezdívá “král pařížských nocí”. Od šedesátých let se zde schází velmi privilegovaní hosté s opravdu mimořádnými kontakty. Vsup je samozřejmě jen na pozvánky, ovšem my máme jednu i pro vás. Takže tři, dva, jedna... podívejte se na úvodní video, ve kterém jednotliví ambasadoři značky odpočítávají začátek show, a pak už si jen užívejte pobytu v exkluzivním světě.  

 

“Miluji kontrasty, takže jsem objemnější zimní kousky chtěla představit v malém prostoru. Nevím, jestli je to kvůli časům, ve kterých nyní žijeme, ale měla jsem na mysli něco vřelého, živého... Představovala jsem si, jak modelky dělají přehlídku pro sebe, chodí z místnost do místnosti, narážejí na sebe na schodech, kabáty hází do šatny a vystupují do patra, aby se převlékly. Vlastně jde o myšlenku, kterou mi kdysi představil Karl – kdy se modelky samy oblékaly a vytvářely svůj vlastní make-up,” říká Virginie Viard o atmosféře celé show ready to wear Chanel podzim/zima 2021/22.  

“Proto jsem šla do Castelu. Mám Castel ráda pro jeho nepřeberné množství salonů, točité schodiště, bar, celou cestu skrze toto místo - je to jako malý domov, kde se modelky mohly převlékat, oblékat i svlékat, malovat se a bavit se jako na dámské jízdě. Vlastně je to celé velmi smyslné.” 

Právě smyslnost je protkaná celou kolekcí a ve videu se jí snažilo ztvárnit duo Inez & Vinoodh pomocí kontrastů, které Viard tolik miluje. Hledejte tak rozdíly v objemech jednotlivých kousků ale i rozpor mezi materiálnem a duchovnem. Celou tuto myšlenku dokonale ztvárňují modely, ve kterých se snoubí delikátní šifonové blůzy se zimním sportovním oblečením. “Tato kolekce je kombinací dvou hlavních vlivů: atmosféry lyžařských středisek, kterou mám ráda a jisté myšlenky na cool pařížský styl od sedmdesátých let až doposud.” 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA