REKLAMA

Christian Dior: Nebezpečná krása

REKLAMA

Velkolepá scénografie na versaillském zámku se snoubí s působivou atmosférou tanečních pohybů. Maria Gracia Chiuri, kreativní ředitelka módního domu Christian Dior, oslovila italskou umělkyni Silvii Giambrone, která pro prezentaci nové kolekce vytvořila zrcadla s trny, u kterých počas přehlídky tančily baletky. Výsledkem je poetické propojení vizuálního a performativního umění. Čím víc takových přehlídek vidíme, tím více nás přestává bavit klasické defilé.

Zdůrazněný pas, šátky okolo hlavy, decentní doplňky, vypasovaná saka, elegantní silueta. Formální looky působí uvolněně, občas jsou rozbity mohutnějšími botami, nebo džinovinou a kůží. V kolekci však nechybí ani jemnost a něžnost a to v podobě elegantních balerín nebo háčkovaných halenek a šatů. Rudá, tmavě modrá, černá bílá jde ruku v ruce se zlatou a leopardími vzory. Podzimní kolekci uzavírají velké tylové šaty různých barev.

Na působivou, atmosferickou a dechberoucí přehlídku nové kolekce módního domu Christian Dior se podívejte ve videu a nechte se unést do fantastického světa módy a umění.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA