Módní trend: Zvonáče s rozparkem jsou must have roku 2023

Je to jen minimální detail. Takový, kterého si možná na první pohled ani nevšimnete – který lze snadno přehlédnout. A přesto je dostatečně velký, aby definoval módní trend pro rok 2023. Myslí se těch pár centimetrů dlouhý rozparek, který se aktuálně nachází na černých či džínových zvonových kalhotách. Což dává módnímu trenduze sedmdesátých let raison d'être – a podprahově lidem říká, že zvonové kalhoty jsou ještě víc cool, než si myslíte.

Vlasový trend: Bob po vzoru Coco Chanel je hitem roku 2023

elle.cz

Módní trend 2023: Proto nyní potřebujeme rozšířené kalhoty s rozparkem

K tomu, aby jste si tohoto trendu všimli, je většinou potřeba pohyb. V nehybném stavu by si člověk mohl myslet, že jde o klasický pár obyčejných zvonových kalhot. roce 2023 chceme více: rozparek na lemu kalhot dodává klasickým kalhotám, které v současnosti tak dobře fungují na poli módy, zvláštní šmrnc, který nelze odmítnout.

Jak vysoká je vaše emoční inteligence?

elle.cz

Čekají vás proklatě dlouhé nohy

Módní trend 2023nám přináší hned několik výhod: Za prvé, vaše nohy se automaticky prodlouží, protože rozparek vytvoří vertikální zvýraznění nohy. Za druhé, vaše krásné botyse už neschovávají pod dlouhými kalhotami – to by byla opravdu škoda! A za třetí, módní trendjsme objevili v mnoha kolekcích. Od Victorie Beckham po Huga.

Takhle musí kalhoty do zvonu s rozparkem vypadat, aby byly módním trendem roku 2023

Kromě zásadního detailu rozšířených kalhot s rozparkem máte volnost v tom, jak nosit tento módní trend: klasický model funguje jak v kůži, denimu, tak v látce - to ukazují i návrháři ve svých kolekcích. Měli byste se však ujistit, že rozšířené kalhoty sedí vysoko v pase a obepínají postavu a podél nohy jsou volné. To je jediné pravidlo. 

cara
Info ikona

Zdroj: Elle.de

REKLAMA