Září vaše aura? Zde je návod na to, jak zvýšit své energetické vibrace

Energetické vibrace jsou esencí energie, která – jak pravil Albert Einstein – prostupuje vším, co existuje, tedy i námi samotnými. Těmito vibracemi nedisponují pouze fyzicky měřitelné jevy, ale i naše myšlenky, emoce a celkové vnímání světa kolem nás. Každá myšlenka, akce a pocit vytváří určitou energetickou frekvenci, která se odráží zpět do našeho života.

Jste tím, co si přejete

Všichni známe věty typu „přej a bude ti přáno“ a ještě častěji slýcháme, že to, co vysíláme do vesmíru, se nám jednou vrátí. Energetické vibrace hrají klíčovou roli v tomto procesu – v procesu manifestace. Vyšší vibrace jsou často spojovány s pozitivními zážitky, lepším zdravím a hlubší intuicí. Nízké vibrace naopak mohou způsobovat stres, úzkost a pocit nepohody. Chceme-li tedy manifestovat život plný radosti, lásky a hojnosti, je klíčové pracovat na zvýšení našich vibrací. Pojďme se podívat na pár praktik, které zaručí kouzelnou auru. A kdo ví, třeba se vám splní i ta nejtajnější přání…

Mohlo by se vám líbit

6 praktik duševní hygieny: Jak důležitá je v každodenním životě?

Bez sprchy, vyčištěných zubů a nekompromisní péče o pleť bychom nevytáhli paty z domu. Fyzická hygiena je nepostradatelnou součástí naší denní rutiny. Málokdo už věnuje stejnou pozornost svému mozku, který o ni často žadoní. Zde máte několik cest, skrze které můžete duševní hygienu aplikovat ve svém životě každý den.
elle.cz

Jak zvýšit své energetické vibrace?

Vše začíná u duševní hygieny

Psychohygiena je cestou ke klidu a vyrovnanosti a naprostou nutností, pokud se bavíme o pozitivní auře a energii. Její principy chrání naše duševní zdraví a obrňují nás vůči vnějším nepříjemnostem. Proto je zásadní ji pravidelně praktikovat a nezanedbávat, což by mohlo zanechat nemálo jizev na vaší psychice, které následně rozpoutají proces somatizace. Dbejte tedy na plnohodnotný odpočinek či zpomalení v jakékoliv formě, nezapomínejte na pohyb, meditujte, buďte se svými blízkými, ale i (a to především)jen sami se sebou.

Živá strava s vysokou vibrací

Jídlo je energií životní síly, a ne nadarmo se říká, že jste to, co jíte. Konzumace čerstvých, živých potravin, jako je ovoce, zelenina a organická strava, napomáhá harmonizaci našeho těla a mysli. Naopak se vyhněte „mrtvé“ energii (ve formě například masa nebo smaženého a procesovaného jídla), která vaše vibrace sníží a energii sebere.

Vděčnost je alfou i omegou

Pravidelné zaměřování se na to, za co jsme vděční, nám pomáhá oplývat zářivou aurou. Tímto způsobem si budujeme pozitivní vnímání světa kolem nás a přitahujeme podobně naladěné zážitky.

Mohlo by se vám líbit

Kamarádi nad zlato: Aneb silná moc přátelství

Kvalitní a láskyplné milostné vztahy jsou samozřejmě velmi důležité, nevrhají ale trochu stín na vztahy, jež nejsou primárně založeny na romantice? Kamarádství je podle nás stejně zásadní jako partnerství. Jak náš život ovlivňují naši přátelé a proč je důležité obklopovat se těmi správnými?
elle.cz
Pečujte o své okolí

Vřelé vztahy plné lásky a velkorysosti pozitivně ovlivňují naše energetické pole. Obklopujte se lidmi, se kterými se cítíte v bezpečí, bezstarostní a jste na stejné vlně. Dále si zkuste dát za cíl vykouzlit úsměv na tváři alespoň jednomu člověku každý den, a to klidně jen kolemjdoucímu. Jednoduše buďte láskyplní a nesobečtí a vesmír vám to oplatí.

Buďte kreativní

Sebevyjádření kreativní formou, ať už prostřednictvím malování, psaní, hudby nebo jiných tvůrčích činností, podporuje volný tok energie a rozsvěcí vaše energetické pole.

Odpouštějte

Uvolnění negativních emocí skrze odpuštění pomáhá uvolnit blokády v našem energetickém poli a umožňuje proudění pozitivní energie.

Mohlo by se vám líbit

7 typů odpočinku: Najděte rovnováhu ve své relaxaci

Když nás souží únava a vyčerpání, je spánek náplastí, do které vkládáme naději, a jíž se bolístku snažíme zalepit. Důležitost a prvenství ve škále odpočinku mu nelze odepřít. Zároveň ovšem nemůžeme přehlédnout další formy odpočinku, které bychom všichni měli regulérně praktikovat, a které přebírají kormidlo tam, kde spánek nestačí.
elle.cz
Vraťte se do přírody

Čas strávený v přírodě nám dokáže připomenout, jak malé jsou některé naše problémy a postavit nás nohama zpět na zem. Pokud jste akčnějšího rázu, udělejte si výlet na hory a lezte. Vaše mysl se krásně vyčistí a obnoví se vám veškerá energie. Nebo si stačí jen sednout a poslouchat šum vody nebo pozorovat hvězdy. Napojit se na přírodu a její všemocnou sílu.

Upřednostněte to, co vám dělá radost

Zaměřte se na to, co na denním pořádku konzumujete a jaký vliv to na vás má. A to neplatí jen u již zmíněného jídla. Jedná se o prostředí kolem vás a stimuly, kterými se obklopujete, tedy hudba, televize, knihy i sociální sítě. Jaký to na vás má efekt? Cítíte se po nekonečném scrollování na telefonu vyčerpaní? Posloucháte na cestě do práce smutnou hudbu a ovlivní to následně váš den? Najděte to, co vám udělá radost, co vás nabije energií a to upřednostněte. Zkuste po ránu zahodit mobil a vzít do rukou vaši oblíbenou beletrii. Nebo při zkrášlování nalaďte Love on Top od Beyoncé a své ráno protančete.

Mohlo by se vám líbit

Chcete v životě víc hojnosti, lásky, nebo klidu? Zkuste krystaly!

Krystaly a polodrahokamy jsou teď velký trend. Jak s nimi zacházet a jak si svůj kámen vybrat, vám poradíme v článku. P.S. A věděli jste, jaký byl oblíbený minerál Grety Garbo nebo Joan Crawford?
elle.cz

Zdroj: iamsahararose.com, chopra.com