Září vaše aura? Zde je návod na to, jak zvýšit své energetické vibrace

Energetické vibrace jsou esencí energie, která – jak pravil Albert Einstein – prostupuje vším, co existuje, tedy i námi samotnými. Těmito vibracemi nedisponují pouze fyzicky měřitelné jevy, ale i naše myšlenky, emoce a celkové vnímání světa kolem nás. Každá myšlenka, akce a pocit vytváří určitou energetickou frekvenci, která se odráží zpět do našeho života.

Jste tím, co si přejete

Všichni známe věty typu „přej a bude ti přáno“ a ještě častěji slýcháme, že to, co vysíláme do vesmíru, se nám jednou vrátí. Energetické vibrace hrají klíčovou roli v tomto procesu – v procesu manifestace. Vyšší vibrace jsou často spojovány s pozitivními zážitky, lepším zdravím a hlubší intuicí. Nízké vibrace naopak mohou způsobovat stres, úzkost a pocit nepohody. Chceme-li tedy manifestovat život plný radosti, lásky a hojnosti, je klíčové pracovat na zvýšení našich vibrací. Pojďme se podívat na pár praktik, které zaručí kouzelnou auru. A kdo ví, třeba se vám splní i ta nejtajnější přání…

6 praktik duševní hygieny: Jak důležitá je v každodenním životě?

elle.cz

Jak zvýšit své energetické vibrace?

Vše začíná u duševní hygieny

Psychohygiena je cestou ke klidu a vyrovnanosti a naprostou nutností, pokud se bavíme o pozitivní auře a energii. Její principy chrání naše duševní zdraví a obrňují nás vůči vnějším nepříjemnostem. Proto je zásadní ji pravidelně praktikovat a nezanedbávat, což by mohlo zanechat nemálo jizev na vaší psychice, které následně rozpoutají proces somatizace. Dbejte tedy na plnohodnotný odpočinek či zpomalení v jakékoliv formě, nezapomínejte na pohyb, meditujte, buďte se svými blízkými, ale i (a to především)jen sami se sebou.

Živá strava s vysokou vibrací

Jídlo je energií životní síly, a ne nadarmo se říká, že jste to, co jíte. Konzumace čerstvých, živých potravin, jako je ovoce, zelenina a organická strava, napomáhá harmonizaci našeho těla a mysli. Naopak se vyhněte „mrtvé“ energii (ve formě například masa nebo smaženého a procesovaného jídla), která vaše vibrace sníží a energii sebere.

Vděčnost je alfou i omegou

Pravidelné zaměřování se na to, za co jsme vděční, nám pomáhá oplývat zářivou aurou. Tímto způsobem si budujeme pozitivní vnímání světa kolem nás a přitahujeme podobně naladěné zážitky.

Kamarádi nad zlato: Aneb silná moc přátelství

elle.cz

Pečujte o své okolí

Vřelé vztahy plné lásky a velkorysosti pozitivně ovlivňují naše energetické pole. Obklopujte se lidmi, se kterými se cítíte v bezpečí, bezstarostní a jste na stejné vlně. Dále si zkuste dát za cíl vykouzlit úsměv na tváři alespoň jednomu člověku každý den, a to klidně jen kolemjdoucímu. Jednoduše buďte láskyplní a nesobečtí a vesmír vám to oplatí.

Buďte kreativní

Sebevyjádření kreativní formou, ať už prostřednictvím malování, psaní, hudby nebo jiných tvůrčích činností, podporuje volný tok energie a rozsvěcí vaše energetické pole.

Odpouštějte

Uvolnění negativních emocí skrze odpuštění pomáhá uvolnit blokády v našem energetickém poli a umožňuje proudění pozitivní energie.

7 typů odpočinku: Najděte rovnováhu ve své relaxaci

elle.cz

Vraťte se do přírody

Čas strávený v přírodě nám dokáže připomenout, jak malé jsou některé naše problémy a postavit nás nohama zpět na zem. Pokud jste akčnějšího rázu, udělejte si výlet na hory a lezte. Vaše mysl se krásně vyčistí a obnoví se vám veškerá energie. Nebo si stačí jen sednout a poslouchat šum vody nebo pozorovat hvězdy. Napojit se na přírodu a její všemocnou sílu.

Upřednostněte to, co vám dělá radost

Zaměřte se na to, co na denním pořádku konzumujete a jaký vliv to na vás má. A to neplatí jen u již zmíněného jídla. Jedná se o prostředí kolem vás a stimuly, kterými se obklopujete, tedy hudba, televize, knihy i sociální sítě. Jaký to na vás má efekt? Cítíte se po nekonečném scrollování na telefonu vyčerpaní? Posloucháte na cestě do práce smutnou hudbu a ovlivní to následně váš den? Najděte to, co vám udělá radost, co vás nabije energií a to upřednostněte. Zkuste po ránu zahodit mobil a vzít do rukou vaši oblíbenou beletrii. Nebo při zkrášlování nalaďte Love on Top od Beyoncé a své ráno protančete.

Chcete v životě víc hojnosti, lásky, nebo klidu? Zkuste krystaly!

elle.cz

Zdroj: iamsahararose.com, chopra.com