REKLAMA

Nadace Tiffany & Co. věnovala milion dolarů na boj s COVID-19

REKLAMA

Nadace Tiffany & Co. Foundation oznámila, že věnuje milion dolarů na boj s nemocí COVID-19. Nadace alokovala 750 000 dolarů pro fond COVID-19 Solidarity Response Fund Světové zdravotnické organizace, který je řízen nadací OSN, a 250 000 pro záchranný fond The New York Community Trust’s NYC COVID-19 Response & Impact Fund. Firma se také zavázala věnovat stejnou částku, jakou kdokoli z jejích zaměstnanců přispěje na kteroukoli neziskovou organizaci podporující boj s COVID-19.

Od svého založení v roce 1837 značka Tiffany věří, že úspěsná společnost má zodpovědnost i vůči širší komunitě, a dnes, více než kdy jindy, musí komunity držet při sobě. Tento závazek jí umožňuje reagovat na urgentní potřeby na globální úrovni, a také podpořit její domovské město New York.

Tiffany

„Během této globální krize musíme pomáhat našim komunitám po celém světě. Jsme hrdí na to, že můžeme podpořit organizace poskytující okamžitou pomoc oblastem zasaženým nemocí COVID-19, včetně New Yorku,“ říká Anisa Kamadoli Costa, prezidentka nadace The Tiffany & Co. Foundation.

Nadace značky Tiffany & Co. byla založena v roce 2000 a převážně poskytuje granty na záchranu přírody a oceánů. Nadace podporuje organizace, které se zabývají zodpovědnou těžbou, udržitelností, záchranou ohrožených druhů a korálových útesů.

cara
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Roční předplatné ELLE tentokrát s luxusními produkty z řady The Ritual of Karma. Nechcete přijít o žádné nové číslo vašeho oblíbeného magazínu? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA