Nejdekadentnější a nejdražší podprsenky světa

 

Pro někoho mohou být plavky značky Chanel či Louis Vuitton a spodní prádlo La Perla zbytečně drahým rozmarem. Existují však i jedinci, kterým není líto za tyto kousky utratit i statisíce. Značka Luna Mae například nabízí ručně zhotovené bikiny s lemováním z pravého zlata za 350 000 Kč a australská šperkařka Ann Middleton pošila obyčejné bílé plavky drahými kameny a perlami, takže z klasického modelu se stal unikát za celý milion dolarů. Dokonce i náročná indická klientela si přijde na své. Pokud touží po topu vyrobeném z diamantů za 25 milionů korun, může se obrátit na designérku Anamiku Khannu. Jestliže si právě říkáte, že tento článek je ztělesněním extravagance a buržoazního životního stylu, věřte, že jste ještě nic neviděli. Prohlédněte si náš výběr nejdražších podprsenek světa, jejíchž ceny se pohybují v řádu stovek milionů korun.

 

Hearts on Fire od Victoria’s Secret

(cena približně 124 milonů korun)

Rodačka z Děčína Karolína Kurková je jednou z našich nejúspěšnějších topmodelek a její světový věhlas a slávu dokládá i fakt, že jako andílek Victoria's Secret oblékla v roce 2006 Hearts Of Fire podprsenku za 124 milionů korun. Jen tento top má na sobě kolem dvou tisíc diamantů a všimli jste si brože? Ta byla zhotovena z deseti karátového diamantu.  

 

Karolína Kurková/Victoria's Secret

 

Royal Fantasy od Victoria’s Secret

(cena približně 193 milonů korun)

Tuto půvabnou krásku prý střežili každou vteřinu dva bodyguardi a ne, nemluvíme o Candace Swanepoel, ale o Royal podprsence, jež jistě nevyniká zrovna svým pohodlím. Tento klenot za 193 milionů korun předvedla společnost Victoria's Secret v roce 2013 a obří, 53 karátový rubín doplňovaly diamanty, žluté safíry a další rubíny zasazené do 18 karátového zlata. Upřímně, pokud byste se odvážila tento kousek vynést na pláž, nejenže byste potřebovala zástup bodyguardů, ale také plavčíků, abyste se nepotopila ke dnu.

 

Candice Swanepoel/Victoria's Secret
Mohlo by se vám líbit

Nová Victoria's Secret zlepší váš sex

Každý z nás může být „andílkem", který předvádí spodní prádlo. Dřívější status bohyň krásy, které se kvůli odhalenému defilé trápily hlady, definitivně vzal za své. Na výsluní se dostávají kvality, které nevyhrajete díky šťastné náhodě, ale ochotě na sobě pracovat.
elle.cz

Sexy Splendor od Victoria’s Secret

(cena približně 236 milonů korun)

Gisele Bündchen je nejlépe placenou supermodelkou současnosti, a tak není žádným divem, že se zařadila i do hvězdné síně andílků Victoria's Secret, kteří měli tu čest představit na mole i jednu z nejluxusnějších podprsenek z “fantasy” kolekce. Ta, kterou oblékla ona má název Splendor a její hodnota je v přepočtu 236 milionů korun. Po jejím bližším prozkoumání si můžete povšimnout 3000 diamantů, 22 rubínů a všechny tyto kameny jsou zasazeny do 28 karátového zlata. A nesmíme samozřejmě zapomenout ani na obrovský diamant, který má 101 karátů.  

 

Gisele Bündchen/Victoria’s Secret

 

Heavenly Star od Victoria’s Secret

(cena približně 268 milonů korun)

Když se Victoria's Secret spojila s výrobcem a prodejcem nejluxusnějších šperků světa firmou Mouawad, vznikla tak podprsenka Heavenly Star, kterou na molo vynesla v roce 2001 Heidi Klum. V ceně 268 milionů korun ji zdobí 1200 růžových safírů ze Srí Lanky, 2300 kulatých diamantů a v centru se pak vyjímá devadesáti karátový diamant ve smaragdovém brusu.

 

Heidi Klum/Victoria’s Secret

 

Diamantové bikny od Susan Rosen

(cena približně 579 milonů korun)

Návrhářka Susan Rosen vytvořila tyto titěrné bikiny pro plavkový speciál magazínu Sports Illustrated v roce 1012 a zhotovila je ze 150 karátových diamantů. Světu je předvedla modelka Molly Sims a tyto plavky se dodnes řadí na vrchol žebříčku nejdražších kousků světa. Pokud byste si je chtěli pořídit na koupák, vyjdou vás na 579 milionů Kč a existují jen jedny jediné na světě. Susan Rosen, která spolupracuje například se Stellou McCartney a vytvořila kousky i pro Elizabeth Taylor, ostatně “šije” jen na míru.  

 

Susan Rosen
Mohlo by se vám líbit

SUMMER GUIDE: Ideální plavky pro vaše pohodlí

Plavky – je důležité, aby seděly, ale ne za každou cenu. Není třeba něco zakrývat či vytvářet optické iluze, je zapotřebí být v pohodlí a nestresovat se. Proto přinášíme pokud možno nejméně kategorický a body positivity otevřený návod na to, jak vybrat ty ideální na poslední chvíli.
elle.cz