SUMMER GUIDE: Ideální plavky pro vaše pohodlí

 

VĚTŠÍ HRUDNÍK: Pokud chcete pohodlí i s větším hrudníkem, oblíkněte plavky s kvalitní podporou. Pokud tedy toužíte předejít bolesti zad, spíš se vyhněte popruhovým bikinám, potřebné vyvážení vám totiž nenabídnou.   

ŠIROKÁ RAMENA: Určitě zkuste asymetrický střih horního dílu. Například podprsenky jen přes jedno rameno, nebo ty s několika rafinovanými průstřihy. A zkuste si také hrát s optikou barev a odstínů, když chytře namícháte charismatickou sloučeninu neonových záblesků a rozkvetlých zahrad, dozajista zabodujete.

PRO TĚHOTNÉ: Hledáte něco originálnějšího, než obecné těhotenské plavky? Zkuste čerstvou barvou nasáklý asymetrický tvar s volánky a bohatými potisky.  

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

KRATŠÍ NOHY: Pokud chcete prodloužit postav, jděte do plavek s vyšším vykrojením u pasu. Ukážete sice víc kůže, o to více ale dokážete opticky zakřivit svou siluetu. A pokud najdete dost odvahy zvažte tanga kalhotky. Ostatně svoje tělo milujete, nehledě na soudy okolí, ne?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

VĚTŠÍ BŘÍŠKO: Naučte se obecně rozumět svému tělu a přijímat jej. Bříško nemusíte za každou cenu jen zakrývat, ale pokud chcete zároveň kompaktní a pohodlný tvar, který vám k tomu přeci jen dopomůže, volte retro bikiny, nebo černé klasiky vcelku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jaké toxiny mohou obsahovat opalovací krémy?

elle.cz

ATLETICKÉ TĚLO: Cílem možná bude vytvořit dojem bohatějších křivek. To lze snadno pomocí vršku s košíčky s push efektem. Volte také dívčí tvary, potisky a spíše světlejší barvy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

VÝRAZNĚJŠÍ BOKY: V dnešní době jsou velmi populární plavky se spodním dílem se zvýšeným pasem. Ty vám budou perfektně sloužit v případě lichotivého a pohodlného oblékání výraznějších boku. Volte květinové potisky, háčkovanou texturu nebo volánky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

KRATŠÍ TRUP: Chcete zalichotit svému torzu? Rovněž zvolte sportovnější horní díl, který pozvedne poprsí a odvede pozornost od kratší partie břicha a pokud vám je to pohodlné, zkuste níže střižené kalhotky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

OBJEMNĚJŠÍ ZÁDA: Záhyby na zádech nechcete podtrhnout tenkými zavazovacími proužky. Ne, že byste nemohli takový model vynést, ale takové plavky vám budou nepohodlné. Zkuste proto plavky s sportovněji střiženou podprsenkou, nebo pohodlné plavky vcelku se zvýšeným pruhem na zádech.

Průstřihy, asymetrie a obří potisky. Jaké plavky jsou letos IN?

elle.cz