Nová kabelka Dior Saddle Bag ode dneška na trhu

Ikonická kabelka Dior Saddle je zpět! Maria Grazia Chiuri oživila kultovní kousek a my nemůžeme být šťastnější. Pamatujete si na tuto kabelku, jak ji hrdě nosila Sarah Jessica Parker v oblíbeném seriálu Sex ve městě? Určitě ano. A nejen od té doby po ní začal toužit celý svět, včetně nás.

Navrhl jí v roce 1999 kreativní ředitel módního domu Dior John Galliano jako součást kolekce SS 2000. Inspiroval se tehdy jezdeckým sedlem a tvarem písmene D. Kabelka vznikla jako oslava tradice a historie francouzského módního domu. Originál byl vyroben z látky s monogramem, ale postupem času vzniklo mnoho dalších variací. 

„Myslím, že přišel čas k znovuobjevení této krásy,“ uvedla Chiuri. „Tuto kabelku jsem vždy považovala za perfektní doplněk, který můžete nosit od rána do večera. Proto mě lákal záměr doplnit ji o barevné popruhy, jež se dají různě kombinovat a volit podle příležitostí.“

Prodej nové kolekce startuje celosvětově dnes a my vám jako jedni z prvních přinášíme výběr těch nejpovedenějších kousků. 

 

Která je vaše favoritka?