Alexmonhart představuje multifunkční Rollmasks pro zodpovědné Čechy

Oblíbené designérské duo Alexmonhart, za kterým stojí Alexandra a Daniel Steklíkovi, představilo novinku v podobě roláku, který může zároveň sloužit jako rouška. Rollmask je unisex, vyrobený ve dvou střizích, slim-fit a regular, z hladké prodyšné bavlny. Po vytažení slouží límec roláku k zakrytí úst a nosu, které se stalo v době korovirové pandemie společenským standardem a zároveň otázkou ohleduplnosti vůči svému okolí.

Kombinace svršku a roušky není v módě nic nového – u sportovního a funčkního oblečení se používá již léta, Alexmonhart však přichází jako první na trh s reinterpretací doplňku, bez kterého si fungování ve společnosti už nedovedeme představit. Rollmask je navíc ideálním řešením pro všechny, kteří svou roušku často někde zapomínají nebo ji neustále hledají, ostatně jako já sám. Na co je však nutné nezapomínat, je pravidelné praní či dezinfikování pomocí žehličky, stejně jako u jiných látkových ochranných pomůcek.

 

Udržitelně a originálně: 7 alternativ k největším fast-fashion značkám

elle.cz

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Nasadit si růžové brýle

Autorská dvojice se z osobních důvodů nezúčastnila letošní přehlídky designu Designblok, kde měla představit nejnovější spolupráci s úspěšnou designérkou Lucií Koldovou a vycházejícím talentem Jiřím Krejčiříkem ve formě nových modelů brýlí. Prezentace kolekce je odložena na počátek listopadu a měla by proběhnout v nové prodejně na Praze 1.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Euforické, živelné, něžné: 5 nových kolekcí od českých šperkařů

elle.cz

Zobrazit příspěvek na Instagramu