Odhaleno! Dior se spojil se značkou Vespa a představili nový skútr

Zatímco svět módy stále čelí krizi v luxusním segmentu způsobenou světovou pandemií koronaviru, díky značce Christian Dior zase můžeme začít snít o letních dobrodružstvích. Již dlouho před pandemií se totiž tyto dvě značky domluvily, že vytvoří limitovanou edici skútrů jako stvořenou pro všechny prázdninové úniky. 

Nový skútr navrhla Marie Grazia Chiuri, kreativní ředitelka dámské sekce Dior, a je dokonalým spojením italského dědictví a francouzského šarmu. Značky nečekaně spojuje víc než si dovedete představit. Například to, že rok 1946 je rokem, kdy Dior otevřel dveře svého ateliéru v Paříži, ale i rokem, kdy Vespa vyslala do ulic Itálie svůj první skútr.

Jak nový skútr VESPA 946 Christian Dior vypadá? 

Nový model se může pochlubit zdobeným sedlem s klasickým monogram Dior, nádhernou světlou kůží a bronzově zlatými detaily. Kromě skútru si budete moci zakoupit i limitovanou sérii doplňků jako je helma, kufřík na uložení všech nezbytností nebo kabelku, která půjde připnout k motorce. 

 

Vespa 946 Christian Dior

 

„Vespa je pro mě navždy spojena s Římem,” vysvětluje Marie Grazia Chiury „Mám tolik krásných vzpomínek na toto město a právě na skútr Vespa. S manželem jsme na ní mnohdy jezdili k moři z Říma do Fregene. Mám obrovskou radost, že značka Dior může být teď součástí její bohaté historie.” 

ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)