Tato kabelka má našlápnuto stát se novou "it bag"!

Italský šperkařský dům odstartoval spolupráci se světovými módními návrháři pod titulem „Serpenti Through the Eyes Of“ v roce 2017. Tyto kolekce se vždy nesou v duchu neustálé transformace motivu hada a objevuje se v nich eklektický mix inovativních tvarů i tradičních siluet. Pro rok 2020 značka Bulgari představila nového protagonistu capsule kolekce Alexandera Wanga. A módní svět včetně nás se zamiloval! 

Na newyorském fashion weeku v září 2019 představil módní návrhář Alexander Wang tuto kolekci v zakladních barvách, jako byla černá, bílá nebo krémová. Ale na jaro se značka rozhodla linii rozšířit o pastelově modrou, broskvovou a růžovou. Kabelku, která má nikoli jednu, ale hned dvě spony ve tvaru hladí hlavy, dva odnímatelné popruhy a jedno odnímatelné ucho, lze nosit kolem pasu, „crossbody“, přes rameno i v ruce jako psaníčko. 

Jak se vám líbí? 

cara
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Roční předplatné ELLE tentokrát s luxusními produkty z řady The Ritual of Karma. Nechcete přijít o žádné nové číslo vašeho oblíbeného magazínu? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)