Volání dálek v podání Max Mara

Letošní hlavní inspirací kolekce Max Mara pro sezonu podzim / zima 2020 nebyly světové topmodelky ani světoví influenceři, nýbrž básníci, dramatici, filozofové a výtvarní umělci 19. století. Ian Griffiths, kreativní ředitel značky, tentokrát probudil svoji lásku k romantismu a požádal všechny hosty na přehlídce, aby se zasnili a na chvilku zapomněli na tlak sociálních sítí, zrychleného toku informací nebo očekávání společnosti. 

Show otevírala i uzavírala světová topmodelka Kaia Gerber, jež divákům ukázala tradiční sako ve zcela nové formě. Oversize, s nabíranými rukávy, dvouřadové, prodloužené… Nový must-have našeho šatníku je na světě! 

MaxMara

Ian Griffiths zůstal věrný klasice italského módního domu Max Mara a kromě dokonale padnoucích kabátů (i náš oblíbený „teddy coat” se dočkal své nové podoby) tentokrát na mole předvedl i stylové bombery a péřové bundy. Barevnou paletu Griffiths poskládal z odstínů moře a rozbouřených hladin oceánů, které odkazují na jeho oblíbené cestovatelské destinace jako Maroko, Švédsko nebo Španělsko. Vše v základních barevných tónech béžové, černé, tmavě modré nebo šedé. 

EBC promo