EBL banner

Manikúra, která vám vydrží po celý festival

Známe to všechny – před odjezdem na dovolenou si uděláme krásné nehty, ale po třech dnech je lak oprýskaný a mnohdy i oloupaný. V takovém případě většinou nezbývá nic jiného, než sáhnout po odlakovači a vytvořit si novou manikúru. Co takhle celému problému předejít, a to s pomocí efektivního Striplacu od německé kosmetické značky Alessandro? Jeho největší kouzlo tkví v tom, že se lakuje jako běžný lak, vydrží bez chybičky až 3 týdny a poté jej můžete jednoduše sloupnout nebo rozpustit speciálním odlakovačem. Skvělé řešení pro všechny, kteří nechtějí utrácet stovky za návštěvy kosmetických salónů, a přitom chtějí mít perfektní manikúru.

Alessandro

Jak na to?

  1. Stačí nehty upravit pilníkem, zastrčit nehtovou kůžičku a odmastit speciálními Striplac polštářky.
  2. Poté nalakujte barevný Striplac a vytvrďte v LED lampě 60 sekund. Pokud doma nemáte UV/LED lampu, nevadí, Striplac sortiment obsahuje i Starter Kit včetně LED lampy.
  3. Na barevný Striplac nalakujte Striplac Top Coat a vytvrďte 90 sekund v lampě.
  4. Setřete výpotek pomocí Striplac polštářku a máte hotovo!
Alessandro

Jednoduché odstranění

Když vás barva omrzí, máte dvě možnosti odstranění. První možnost je Striplac sloupnout. Použijte Peel off aktivátor na celý nehet, nechte působit 5 minut a poté opatrně sloupněte. Druhá možnost je Striplac rozpustit. Naneste Soak off tekutinu na tampónek, přiložte na nehet a zabalte alu fólií. Nechte působit 10 minut a poté jemně odstraňte manikúrním dřívkem. Obě varianty jsou k přírodním nehtům velmi šetrné a nehty jsou po odstranění pevné a zdravé.

Striplac barvy a ostatní sortiment zakoupíte v kamenných prodejnách nebo eshopu www.alessandro-cr.cz.

EBC promo