EBL banner

Spojit příjemné s užitečným? To se vám splní v Carlsbad Plaza

Termální minerální prameny, překrásné historické centrum a úchvatná okolní příroda dělá Karlovy Vary ideálním místem pro vaši vysněnou dovolenou za zdravím a odpočinkem. Zavítejte do hotelu Carlsbad Plaza, který je situovaný v těsné blízkosti proslulých lázeňských kolonád Karlových Varů. V historických budovách, pocházejících z 18. století, hotel nabízí jedinečný komfort, osobní přístup, širokou nabídku služeb a především nezapomenutelné zážitky.

Carlsbad Plaza

To nejcennější? Naše zdraví!

O své zdraví musíme pečovat, a tak vůbec není na škodu, když si čas od času dopřejeme kvalitní spa a wellness. To moc dobře vědí i hosté Hotelu Carlsbad Plaza, který je jedinečný svou rozsáhlou nabídkou léčebných služeb zahrnující více než 250 druhů procedur v jedinečných Medical Spa & Wellness prostorách o rozloze přes 3500 m2, která zahrnuje Medical Spa Gallery využívající tradičních metod karlovarského léčení, Wellnessland Alt Karlsbad s pěti druhy bazénů a sedmi typy saun, unikátní léčebné Spa Suites a Majestic Medical Suite pro léčbu v naprostém soukromí a maximálním pohodlí a Carlsbad Clinic s bohatou nabídkou diagnostických, estetických a relaxačních procedur. Vše pod pečlivým dohledem profesionálů čtrnácti lékařských specializací.

Carlsbad Plaza

Dokonalé pohodlí

Na naši psychickou pohodu má bezesporu vliv i prostředí, ve kterém se nacházíme. Ani v tomto bodu nebudete v Hotelu Carsbad Plaza ošizeni, neboť se jedná o první hotel v České republice, který získal nejvyšší možnou certifikaci 5* Superior. Hosté si zde mohou vybrat ze 151 prostorných pokojů a apartmá s výhledem na klidnou lázeňskou část, nebo do tiché hotelové zahrady.  A co víc, hotel samozřejmě myslí i na chuťové pohárky svých hostů, a tak jsou v jeho prostorách dvě skvělé restaurace. Grand bufet Sorrento, nabízející široký výběr pokrmů mezinárodní a české kuchyně s důrazem na zdravou a chutnou přípravu a #ID restaurant vyniká rozmanitým menu moderní fusion kuchyně.

Více informací naleznete na www.carlsbad-plaza.com.

EBC promo