BEAUTY MADE IN DENMARK

 

Udržitelnost, dostupnost a funkčnost – to je poslání značky GOSH COPENHAGEN, která vyrábí kosmetiku nedaleko dánské metropole už od sedmdesátých let. Vztah k okolní krajině, který mají Skandinávci zarytý v DNA, se jasně odráží v produktech. Na jaře roku 2020 přišla značka jako jedna z prvních na světě s obaly z recyklovaného oceánského plastu (OWP) pro dekorativní kosmetiku. Všechny uváděné novinky mají veganské složení a zároveň prochází přísným nezávislým testováním, které známkou „Allergy Certified“ deklaruje, že riziko vzniku alergické reakce je zcela minimální. Za všechny tyto počiny v rámci přijatelných cen získala značka ocenění Nordic Swan Eco Label. Dekorativní, vlasovou a pleťovou péči GOSH COPENHAGEN najdete exkluzivně v síti FAnn parfumerií. 

 

 

OWP JAKO MATERIÁL NOVÉ DOBY 

Plastové znečištění v oceánech je jedním z našich největších ekologických problémů současnosti. GOSH COPENHAGEN se proto rozhodl připojit k boji proti němu a v roce 2019 poprvé přetavil svoje myšlenky v akci. Zkratka OWP (Ocean Waste Plastic) je označením pro odpadní plast, který je sebrán z moří, řek, pláží a pobřeží, a po úpravě jej lze opakovaně použít k výrobě plastových obalů. Je prokázáno, že při výrobě nového plastu vždy minimálně 15 % nakonec skončí ve světových vodách, a proto je omezení výroby nového plastu zásadní. Obaly jarních novinek GOSH COPENHAGEN jsou vyrobeny z OWP a do budoucna chce společnost v tomto trendu pokračovat. 

 

GOSH COPENHAGEN
Info ikona

 

JAKO CHAMELEON 

Podkladová báze Primer Plus+ Chameleon je dlouhodobě jedním z bestsellerů dánské značky. Nyní se můžete těšit na nový make-up s velmi podobným složením, pouze lepší krycí schopností a mimořádným zvláčňujícím, ochranným a rozjasňujícím účinkem. „Skin-lovin“ formula zaručuje, že pleť pod make-upem dýchá, je zklidněná, sjednocená a mimořádně hydratovaná. Vaše pleť ho bude milovat, a navíc je ze 40 % vyroben z OWP, což odpovídá přibližně 10 plastovým sáčkům. 

CHAMELEON FOUNDATION, 3 odstíny, 30 ml, 479 Kč

 

GOSH COPENHAGEN
Info ikona

 

NEJVĚTŠÍ DRAMA 

Bestsellerová řasenka Catchy Eyes Mascara přichází v nové, dramatičtější variantě s projmutím kartáčkem pro větší objem a natočení. Průlomová super lehká formule vydrží bezchybně až 24 hodin, přesto ji lze snadno odlíčit díky termo-aktivní technologii i tamponem namočeným v teplé vodě nebo lehkým odličovačem. Obsahuje extrakt z modřínu, karnaubský a syntetický včelí vosk a její objem je o 20 % větší oproti klasické verzi! Navíc je vyrobena z 50 % z OWP, což odpovídá přibližně dvěma plastovým sáčkům. 

CATCHY EYES MASCARA DRAMA, 10 ml, 289 Kč

Více o GOSH COPENHAGEN se dozvíte na webu: www.fann.cz A GOSH COPENHAGEN uvidíte i na eventu ELLEphoria 22.-24. října, který se bude konat v Event Space 4. patro v Máji v Praze. Vstupenky koupíte na webu ellephoria.cz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA