COSMEDIX jako průkopník čisté, luxusní péče o pleť

 

Zakladatelé Cosmedix byli zkušenými profesionálními odborníky a lékaři, kteří hledali rovnováhu mezi čistou a efektivní péči o pleť. V té době, zažitá mylná představa spočívala v tom, že přírodní a ekologické produkty byly považované za neúčinné a zakladatelé chtěli tento mýtus zbořit na základě řady skvělých produktů, které přinášejí viditelné výsledky. Společně zažehli pozitivní změnu a posun v kosmetickém průmyslu, který klade důraz na celkové zdraví pleti prostřednictvím přísných standardů a špičkových technologií. S pomocí vědců vytvořili první revoluční řadu COSMEDIX – řadu čistých, klinických a luxusních produktů péče o pleť, které dodávají pokožce rychlou vizuální změnu bez dlouhého hojení a zbytečných prodlev.   

 

Výrobky COSMEDIX obsahují více než 100 různých botanických přísad, nenajdete v nich ingredience pocházející z ropy a nejsou testovány na zvířatech.

 

Dnes se COSMEDIX vyvinula v celosvětově uznávanou značku s technologiemi oceněními Nobelovou cenou, která synergicky pracuje s pokožkou tak, aby vyřešili některé z nejobtížnějších problémů péče o pleť. Zákazníci Cosmedix si mohou dopřát dokonalý zážitek z péče o pleť s krásnými texturami produktů, které zanechávají pokožku hydratovanou, vyváženou a vyživovanou i nádherně vypadající. 

 

COSMEDIX
Info ikona

 

COSMEDIX JE „PŘÍRODNÍ“ A PŘITOM "ÚČINNÝ" 

Jako průkopník v čisté a efektivní péči o pleť COSMEDIX stanovil vlastní standard pro zajišťování zdrojů a chemii, který je mezi konkurencí zcela nesrovnatelný. Při podněcování změny v odvětví, tj.  jakým způsobem lidé vnímají přírodní péči o pleť, podstoupil namáhavý proces vymýšlení vlastních a jedinečných technologií. Výrobky jsou díky tomu vysoce koncentrované a obsahují sloučeniny klinické úrovně, které vyvolávají viditelnou změnu v pokožce bez zbytečných toxinů a chemikálií. Mezi dvě nejznámější revoluční technologie patří: 

AGP RETINOL KOMPLEX 
Specializovaný vyživující systém, který umožňuje vstřebat vysoké dávky retinolu, aniž by došlo k zánětu za pomoci přeměny retinolu na kyselinu trans-retinovou jakmile je absorbován pokožkou. 

LG-RETINEX 
Účinná, ač stále jemná směs retinolu a retinalu v inteligentním lipidovém zapouzdření, která pomáhá neutralizovat známé podráždění způsobené retinolem, aniž by došlo ke snížení jeho účinnosti. 

Více o kosmetice i ošetřeních COSMEDIX se dozvíte na webu: www.cosmedix.cz A COSMEDIX uvidíte i na eventu ELLEphoria 22.-24. října, který se bude konat v Event Space 4. patro v Máji v Praze. Vstupenky koupíte na webu ellephoria.cz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA