REKLAMA

KYSELINA HYALURONOVÁ: JEDINEČNÁ INGREDIENCE A STÁLÝ FAVORIT 

 

Mnozí z nás vědí, že dermatologové a estetičtí lékaři aplikují kyselinu hyaluronovou injekčně s cílem redukovat vrásky, zpevnit pleť a zlepšit její objem i pružnost. Eucerin® byl první dermokosmetickou značkou péče o pleť, která úspěšně obohatila složení omlazujících kosmetických přípravků o kyselinu hyaluronovou. Poznali, že se nejedná pouze o další aktivní ingredienci, ale spíše o „vlastní vyplňující systém pleti“, a díky tomu se Eucerin® stal předním odborníkem na kyselinu hyaluronovou. 

Nová generace přípravků Hyaluron-Filler + 3x Effect doplňuje pleti kyselinu hyaluronovou pro hydrataci a vyplnění vrásek, stimuluje vlastní produkci kyseliny hyaluronové v pleti prostřednictvím glycinu saponinu, který ji zvyšuje až o 256 %, a chrání pleť díky nové aktivní složce enoxolonu, který snižuje odbourávání kyseliny hyaluronové o více než 50 %. 

 

Eucerin
Info ikona

 

3 účinky proti vráskám působí proti procesu stárnutí: 

VYPLŇUJE: Vysokomolekulární kyselina hyaluronová hydratuje a vyhlazuje jemné vrásky v horních vrstvách epidermis, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová s 40x menšími molekulami proniká do hlubších epidermálních vrstev, kde působí proti hlubokým vráskám.  

STIMULUJE: Antioxidant saponin zvyšuje produkci vlastní kyseliny hyaluronové v pleti a chrání pleť před volnými radikály.  

ZACHOVÁVÁ: Enoxolon snižuje degradaci kyseliny hyaluronové. SPF 15 + UVA ochrana + antioxidant saponin chrání pleť před předčasným stárnutím a prohlubováním vrásek vlivem UV záření a chrání pleť před volnými radikály.  

 

Eucerin
Info ikona

 

Kombinace přípravků EUCERIN® HYALURON-FILLER:

Všechny přípravky péče Eucerin® Hyaluron-Filler + 3x Effect jsou vhodné pro každodenní použití – najdeme zde přípravky pro denní aplikaci i noční přípravky a speciální řešení pro mimořádně citlivé oblasti pleti obličeje. Pokud vystavujete pleť slunci, doporučujeme variantu s ochranným slunečním faktorem – SPF 30. Ve skutečnosti používání kombinace různých přípravků zvyšuje celkovou účinnost. Účinnost v redukci vrásek je tedy lepší než kdy dříve! 

Více o kosmetice Eucerin se dozvíte na webu: www.eucerin.cz A Eucerin uvidíte i na eventu ELLEphoria 22.-24. října, který se bude konat v Event Space 4. patro v Máji v Praze. Vstupenky koupíte na webu ellephoria.cz

REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA