Tohle léto si pořádně užijete (v novém těle)!

Už 2. května startuje 60denní Výzva do plavek s Fitshakerem, do níž se za poslední roky zapojilo už tisíce žen. Například Lucie (foto níže) v ní loni zhubla 29 kg a život se jí změnil od základů. Nejenže teď díky Výzvě vypadá božsky, ale ještě propadla běhu. Stačilo pár měsíců tréninků, aby si na konci léta střihla 10 km závod.

 

60denní Výzva do plavek s Fitshakerem

 

Peťka se zase přihlásila do výzvy s cílem shodit poporodní kila. A povedlo se — je z ní nádherná a hlavně sebejistá maminka. Inspiruje vás?

 

60denní Výzva do plavek s Fitshakerem

 

Co vás ve Výzvě do plavek s Fitshakerem čeká?

Všechny tréninky jsou k mání v podobě videí, které si můžete odcvičit z pohodlí domova, ale jedno je dané — provázet vás jimi budou ti nejžádanější fitness trenéři, jako je Zuzka Light, uznávaná fitshaker trenérka nejen u nás, ale i v Austrálii (na fotce níže). Ze slovenských fitshaker trenérek bude na vaši kondici dohlížet Maggie Kažimírová, evropská mistryně v bikini fitness.

 

Zuzka Light

 

Výživa a správný pohyb v rovnováze

A protože trvale zhubnout se dá nejen samotným pohybem, ale důležité je i stravování — součástí vaší výzvy bude i jídelníček, který pro vás na míru sestaví Jan Caha,  odborník pro výživu a pohyb. K tomu všemu si připočítejte podpůrnou komunitu stejně naladěných lidí, kteří vás namotivují a pomůžou, abyste šedesátidenní výzvu dotáhli až do konce. Tak hurá do toho!

 

60denní plavková výzva s Fitshakerem

 

Jste připravená?

Přihlaste se na plavkovavyzva.cz. Ale pozor, startujeme už 2. května!

 

60denní výzva s Fitshakerem
Měření