REKLAMA

Chcete mít krásnější a výraznější řasy? Objevte svou osudovou řasenku

Na kartáčku záleží  

Když kupujeme kartáč na vlasy, zvažujeme pro a proti. U kartáčků na řasy už tak vybíravé častokrát nejsme. Přitom řasenku si kartáčkem nanášíme každý den. Jak to máte vy? Lancôme představuje novou řasenku Lash Idôle, která je řešením pro nás všechny, které chcete mít krásné a dlouhé řasy. Přináší průlomový kartáček, který má až 360 mikro štětinek ve 125 různých délkách, takže nevynechá při aplikaci ani tu nejmenší řasu a v jednom tahu od sebe všechny krásně oddělí. Kartáček řasy neslepí a je krásně prohnutý, takže umožňuje také zatočený tvar. Nepotřebujete ani pomoc kleštiček, umí řasy natočit sám o sobě.  

 

řasenka
Info ikona

 

Vybírejte chytře i podle složení

Obecně platí, že lepší je lehké gelové složení namísto hutných voskových. Lancôme Lash Idôle je obohacena o výtažek z bílého čaje a obsahuje výrazně méně vosku. Výslednou recepturou je právě gelová emulze, která obalí každou jednotlivou řasu. Snadno se nanáší na řasy a vytvoří matně černý výsledek. Lehké, nezatížené řasy s natočením, vydrží krásné celý den. Řasenka má navíc elegantní obal v barvách lesklé černé a mramorově růžové. Snadno řasenku odlíčíte a nezanechá žádné šmouhy. Čím více vrstev nanesete, tím většího efektu docílíte. 

Zvažte názor odborníků na make-up 

„Jsem posedlá touto řasenkou, naprosto skvěle lichotí mým očím. Každá jednotlivá řasa je krásně obalená, natočená a prodloužená. Různě dlouhé štětiny kartáčku se dostanou ke každé řase pro maximální objem a natočení již od kořínků. Nejdůležitější je pro mě, make-up artistku, že nevytváří žmolky a nerozmazává se pod očima. “ říká Lisa Eldridge, Lancôme Make-up Kreativní ředitelka.

 

řasenka
Info ikona

 

V čem by podle odborníků z Lancôme měla být řasenka mistryní? 

 

Názory každé z nás se na různé otázky přirozeně různí dle našich vysněných výsledků. U řasenky ale všechny chceme, aby vytvořila dlouhé a bohaté řasy. Ve světě make-upu platí obecná pravidla a jinak tomu není ani u řasenek. Tady prostě není místo pro kompromisy. Přečtete si výčet toho, co by ideální řasenka měla umět. 

  1. prodlouží délku řas 

  1. řasy v žádném případě neslepuje 

  1. má intenzivní barvu 

  1. řasy nejen nabarví ale také natočí  

  1. jednotlivě oddělí každou řasu 

  1. má vkusný a stylový obal

REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA