Sladce řízná vůně za lepší svět!

Idôle Eau de Parfum Nectar v první řadě zachycuje silné přesvědčení, které Lancôme zastává a sdílí s moderními ženami. Razí cestu odvážnou kreativitou a odhodláním a povzbuzuje všechny ženy, aby se chopily svých šancí.

 

Růže, vanilka a ... popcornový akord.

Růže a vanilka obsažené v parfémované vodě Idôle Eau de Parfum Nectar pocházejí z udržitelných zdrojů, čímž se ekologická vize krásy značky Lancôme propašovala až do samého srdce vůně. Tím ale její výjimečnost zdaleka nekončí: Neunikne vám totiž křupavá popcornová textura s akcenty cereálií a karamelu, která tuto neogurmánskou vůni posouvá do zcela neprobádané, návykové dimenze!

 

Idôle Eau de Parfum Nectar

 

Tvůrčí trojice

Za elixírem jiskřivého sebevědomí, lepších zítřků a odvahystojí ikonická trojice parfumérek: Shyamala Maisondieu, Nadège Le Garlantezec a Adriana Medina.

Nečekaná kompozice vůně Idôle Eau de Parfum Nectar

 

Vůně Idôle, která byla od počátku koncipována jako vůně posílení pro společenství žen, dokonale vystihuje závazky značky Lancôme. Suroviny, které vyvužívá, jsou pro jejich vůně vyráběny výhradně na zakázku a vždy pocházejí od udržitelných dodavatelů, případně jsou certifikovány nezávislými orgány. „Jsme přesvědčeni, že můžemeposouvat hranice parfémů, jednu ingredienci za druhou, a tak se snaží o další pokrok ve svém závazku k transparentnosti a sledovatelnosti ingrediencí použitých ve svých recepturách,zaznívá z Lancôme.

Takový přístup jde ruku v ruce s mantrou Idôle Eau de Parfum Nectar: „Lepší já, lepší svět“!

Idôle Eau de Parfum Nectar
Měření