Koho sledovat na Instagramu: Královny minimalismu

Sandra Sauceda - @filis_pina

Stylová Němka žijící v americké Arizoně miluje oversized vintage kousky a skoro nikdy se nefotí celá. Není to typická influencerka, která by na svém účtu vystavovala desítky svých pečlivě vypiplaných selfie. Na účtu pod názvem filis_pina najdete jen čistou minimalistickou módní inspiraci. Varování: po zmáčknutí tlačítka "Follow" si můžete vypěstovat silnou závislost na secondhandech. To je ale vlastně zcela v pořádku, takže jen do toho!

Sylvie Mus - @sylviemus

Určitě vás nepřekvapí, že Sylvie žije ve Skandinávii. Přesněji v Dánsku - líhni těch nestylovějších influencerek světa. Denim, černá, bílá a tu a tam nějaký odstín béžové nebo hnědé. Proklikněte se na její profil a zjistíte, že basic ani náhodou nuda. 

Bilge Yenigul - @bilgeyenigul

Blonďatá krasavice Bilge je z Turecka a pokud a vypadá to, že i tam jsou ženy krásné a stylové (že by Dánsku rostla konkurence?). Kdykoli Bilge něco přidá máme chuť si okamžitě koupit nové tenisky a červenou rtěnku. Jo a taky si obarvit vlasy na světlou blond. 

Petra Macků @pepamack

A naše dlouholetá favoritka, která je, podržte se, Slovenka Petra (takže téměř krajanka!!!). Tahle kráska s dokonalým stylem žije v australském Sydney a patří mezi místní influencerskou elitu. Její styl je fúzí ženských a mužských prvků - všechno v nadčasové minimalistické podobě. Sledujeme ji už roky a nepřestává nás bavit. Takže tady není o čem. 

Christie Tyler - @nycbambi

Život v odstínech béžové v podání Christie nás baví. Drží se svého, ví, co jí sluší a my jí za to obdivujeme, protože se zdá, že nikde nesáhne vedle. V našich představách je to přesně ta holka, která se nenechá zlákat pomíjivými trendy a když už ano, je to vždycky jen to, co zapadá do jejího šatníku i života. Možná, že jednou dosáhneme také takové módní transcendence. Prozatím se smíříme s tím, že takového levelu organizace jsme ještě nedosáhli a že skříň plná kousků co byly jednou jeden měsíc cool je prostě nevyhnutelná zastávka na cestě k našemu plně uvědomělému módnímu já. 

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA