Trendy hlásí návrat do dětství. Korálky jsou hitem!

Jsou barevné, hravé a trendy. Letní šperky vyrobené z barevných korálků letos rozhodně nejsou výsadou náctiletých holek, které si je navlékají pod lavicemi. Vlastně právě naopak! Už v roce 2018 je začali nosit největší trendsetteři módního světa jako je třeba úspěšná influencerka a zakladatelka blogu The Man Repeller, Leandra Medine Cohen. O rok později je do svých kolekcí přidal například Jacquemus, Chloé nebo Lanvin. A dnes? Korálkový trend dosáhl naprostého vrcholu a značek, které mají v kolekcích alespoň jeden hravý korálkový kousek jsou stovky. 

 

 

Proč je nosit?

Kouzlo těchto šperků je v jejich poselství. Nesundávají se a musí se stát součástí každé jejich nositelky. Většinou si je jejich ženy vyrábí nebo kupují na míru. Stačí si zvolit správný mix barev, písmen nebo tvarů. Fantazii se meze nekladou!  Ač už zvolíte jakýkoliv nápad, jedno je jisté: tyto šperky přidají do vašeho šatníku správnou dávku módního nadhledu a hravosti. 

 

 

Jak je kombinovat? 

S odvahou a vtipem. Náramky i náhrdelníky z korálků jsou ideálním doplňkem k vrstvení. Jejich velkou výhodu je, že vypadají skvěle k jakémukoliv outfitu a naprosto cool „shazují” jeho serióznost. Noste je k letním šatům, košilým v byznys stylu i nejžhavějším trendy výstřelkům. Můžete je zkrátka vzít kamkoliv bez ohledu na to, co máte zrovna na sobě nebo kam se chystáte. Přestal čas brát módu tak vážně! Souhlasíte? 

ELLE
Info ikona

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)

EBC promo