Beauty Talk s Anastasií Hryhoruk

Krása… pro mě znamená být sebevědomá ve všem, co dělám. Nebát se vyjádřit sebe samu, nosit věci, které se mi líbí, a také mít smysl pro humor.

Zlomem v kariéře… bylo založení mého blogu, kde jsem začala sdílet s lidmi svoji vášeň pro vintage. Že je úspěšný, jsem pochopila, když mě lidé v Paříži začali žádat o fotku.

Mými největšími úspěchy… Tím prvním byla spolupráce s módní značkou Lena Hoschek a focení její kampaně. Druhým spolupráce se značkou Dior Beauty a tím největším pak zprávy od mých fanynek, které mi píší, že jsem je inspirovala k tomu, aby se začaly oblékat ženštěji, a cítí se v tom skvěle.

Nejoblíbenější kosmetický produkt… Jsem velkou fanynkou paletek očních stínů Florasis! Zamilovala jsem si také sametovou rtěnku Dior Velvet Lipstick v odstínu 100 Nude Look. Připomíná mi to styl Audrey Hepburn.

Móda… Každý den, když si vybírám oblečení, se ptám sama sebe: „Jak přesně chci tento den v tomto oblečení prožít? Co chci svým výběrem sdělit světu?“ Každá naše volba je poselstvím světu a zároveň může ovlivnit naši náladu, a dokonce někdy i některé události v našem životě, které mohou později změnit jeho běh.

Navrhla jsem… kolekci klobouků Rose Cherie. Jsou inspirovány elegantním stylem padesátých let, zimní kolekce pak čtyřicátými lety a filmem Casablanca.

Přes den… nejraději nosím kombinaci vintage kousků a současnou módu taky inspirovanou vintage. A to buď šaty, nebo sukni s topem a samozřejmě kloboukem. Jsem do nich blázen!

„Nejlepší rada, kterou jsem kdy dostala, byla, abych nikdy nelitovala žádných rozhodnutí nebo výdajů, Zejména pokud mi přinášejí radost nebo štěstí.“

 

Make-up… Mezi mé oblíbené kosmetické produkty patří tvářenky, rozjasňovače a tužka na obočí. S těmito třemi věcmi se dá vytvořit cokoliv. Když mám focení, líčím se výrazněji. Většinou se jedná o béžové oční stíny, někdy se zlatými třpytkami, oční linky a tlumenou červenou rtěnku.

Beauty hack… Ráda si pod ikonickou červenou rtěnku Dior v odstínu 999 dávám matnou nude. V takovém případě je červená rtěnka trochu tlumenější, není tak zářivá, ale rozhodně déle vydrží.

Oblíbený parfém… podle toho, jak se zrovna ten den cítím, vybírám z několika svých favoritů: Cuir Venitien od Davida Jourquina, Victresse od Dity Von Teese nebo L’Orde J‘adore od Diora.

Sport… Vzhledem k tomu, že mám hodně focení, při kterých musím nosit těžké tašky a kufry, přes týden nejraději relaxuji v bazénu. Také jsem velká tanečnice, takže čas od času navštěvuji taneční kurzy.

Na Instagramu… I když je teď Instagram hlavně o videích, nejčastěji se dívám na účty s uměleckými fotkami. Mezi mé nejoblíbenější patří @iddavanmunster, @jamiebeck.co, archivy s odkazem Lee Miller @leemillerarchives a @oldfashionvibes s módou od roku 1900 do 90. let.

Relaxuji… doma s manželem u všech svých oblíbených filmů ze starého Hollywoodu. To je také můj největší zdroj inspirace!

Sleduji… Asi bych neměla nikomu říkat, kolikrát jsem viděla Pýchu a předsudek! Je to můj zamilovaný film. Také bych doporučila Dvě tváře lásky s Barbrou Streisand a seriál Hollywood. Kostýmy a estetika čtyřicátých let v seriálu jsou prostě vynikající!

Nejbláznivější věc ve jménu krásy… Na focení ve čtyřicetistupňovém vedru jsem si pod šaty vzala spodničku a korzet. Dostala jsem pak úpal. Ale bylo to jen jednou.

Beauty Talk se známými osobnostmi a beauty nadšenci z celého světa vychází v každém vydání ELLE. V tom nejnovějším, březnovém, najdete další beauty zpověď. Objednat si svůj výtisk můžete pohodlně až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze.

Jediný moment ji eskaloval mezi topmodelky. Teď svou krásu předává dál

elle.cz

Zdroj: autorský rozhovor