Beauty Talk s Anastasií Hryhoruk

Krása… pro mě znamená být sebevědomá ve všem, co dělám. Nebát se vyjádřit sebe samu, nosit věci, které se mi líbí, a také mít smysl pro humor.

Zlomem v kariéře… bylo založení mého blogu, kde jsem začala sdílet s lidmi svoji vášeň pro vintage. Že je úspěšný, jsem pochopila, když mě lidé v Paříži začali žádat o fotku.

Mými největšími úspěchy… Tím prvním byla spolupráce s módní značkou Lena Hoschek a focení její kampaně. Druhým spolupráce se značkou Dior Beauty a tím největším pak zprávy od mých fanynek, které mi píší, že jsem je inspirovala k tomu, aby se začaly oblékat ženštěji, a cítí se v tom skvěle.

Nejoblíbenější kosmetický produkt… Jsem velkou fanynkou paletek očních stínů Florasis! Zamilovala jsem si také sametovou rtěnku Dior Velvet Lipstick v odstínu 100 Nude Look. Připomíná mi to styl Audrey Hepburn.

Móda… Každý den, když si vybírám oblečení, se ptám sama sebe: „Jak přesně chci tento den v tomto oblečení prožít? Co chci svým výběrem sdělit světu?“ Každá naše volba je poselstvím světu a zároveň může ovlivnit naši náladu, a dokonce někdy i některé události v našem životě, které mohou později změnit jeho běh.

Navrhla jsem… kolekci klobouků Rose Cherie. Jsou inspirovány elegantním stylem padesátých let, zimní kolekce pak čtyřicátými lety a filmem Casablanca.

Přes den… nejraději nosím kombinaci vintage kousků a současnou módu taky inspirovanou vintage. A to buď šaty, nebo sukni s topem a samozřejmě kloboukem. Jsem do nich blázen!

„Nejlepší rada, kterou jsem kdy dostala, byla, abych nikdy nelitovala žádných rozhodnutí nebo výdajů, Zejména pokud mi přinášejí radost nebo štěstí.“

 

Make-up… Mezi mé oblíbené kosmetické produkty patří tvářenky, rozjasňovače a tužka na obočí. S těmito třemi věcmi se dá vytvořit cokoliv. Když mám focení, líčím se výrazněji. Většinou se jedná o béžové oční stíny, někdy se zlatými třpytkami, oční linky a tlumenou červenou rtěnku.

Beauty hack… Ráda si pod ikonickou červenou rtěnku Dior v odstínu 999 dávám matnou nude. V takovém případě je červená rtěnka trochu tlumenější, není tak zářivá, ale rozhodně déle vydrží.

Oblíbený parfém… podle toho, jak se zrovna ten den cítím, vybírám z několika svých favoritů: Cuir Venitien od Davida Jourquina, Victresse od Dity Von Teese nebo L’Orde J‘adore od Diora.

Sport… Vzhledem k tomu, že mám hodně focení, při kterých musím nosit těžké tašky a kufry, přes týden nejraději relaxuji v bazénu. Také jsem velká tanečnice, takže čas od času navštěvuji taneční kurzy.

Na Instagramu… I když je teď Instagram hlavně o videích, nejčastěji se dívám na účty s uměleckými fotkami. Mezi mé nejoblíbenější patří @iddavanmunster, @jamiebeck.co, archivy s odkazem Lee Miller @leemillerarchives a @oldfashionvibes s módou od roku 1900 do 90. let.

Relaxuji… doma s manželem u všech svých oblíbených filmů ze starého Hollywoodu. To je také můj největší zdroj inspirace!

Sleduji… Asi bych neměla nikomu říkat, kolikrát jsem viděla Pýchu a předsudek! Je to můj zamilovaný film. Také bych doporučila Dvě tváře lásky s Barbrou Streisand a seriál Hollywood. Kostýmy a estetika čtyřicátých let v seriálu jsou prostě vynikající!

Nejbláznivější věc ve jménu krásy… Na focení ve čtyřicetistupňovém vedru jsem si pod šaty vzala spodničku a korzet. Dostala jsem pak úpal. Ale bylo to jen jednou.

Beauty Talk se známými osobnostmi a beauty nadšenci z celého světa vychází v každém vydání ELLE. V tom nejnovějším, březnovém, najdete další beauty zpověď. Objednat si svůj výtisk můžete pohodlně až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze.

Mohlo by se vám líbit

Jediný moment ji eskaloval mezi topmodelky. Teď svou krásu předává dál

Raketovou kariéru tato maďarská modelka odstartovala už ve svých šestnácti letech, když otevírala přehlídku Prada. Tento jediný moment jí stačil k tomu, aby se etablovala mezi hvězdy první velikosti, které chodí přehlídky značek Jean Paul Gaultier, Dior či Valentino a exkluzivně si je bookuje fotograf Steven Meisel. V posledních letech se Vanessa vedle rozjeté kariéry stihla vdát za britského podnikatele Rahila Guptu a založit značku prémiových potravinových doplňků pro krásu ESSA.
elle.cz

Zdroj: autorský rozhovor