Dnes vychází červnová ELLE s kosmetikou pro vás

K červnovému vydání ELLE získáte zdarma dvoufázovou micelární vodu Nivea, která vám zajistí perfektně čistou pleť. Unikátní složení s MicellAIR komplexem a výtažky z černého čaje si poradí i s dlouhotrvajícím make-upem a voděodolnou řasenkou. 

A na co se můžete těšit? Naše beauty redaktorka Anna Machová pro vás připravila abecedu do plavek. Podrobný manuál vám pomůže připravit se na nezapomenutelné léto, které startuje právě teď. Nenechte si ujít ani fashion story Bohemian Rhapsody. Sbalte si plavky, ešusy, spacák, krém na opalování a vyrazte poznat léto v Česku. Klidně sama. O tom, jaké to je, když holky cestují single, napsala Anna Basiková.

Kateřina Hanáčková zase zjišťovala, proč tak rádi drbeme a pomlouváme, a jestli je to zcela špatně, nebo se na tom dá najít i něco pozitivního. Šéfredaktor Petr Matějček vyzpovídal kanadskou supermodelku a naši červnovou cover staru Coco Rochu. V Paříži ji fotil Andreas Ortner.

Přečtěte si také článek o tom, jak dostat, co chcete, a rady od úspěšných žen, jež si své cíle splnily. Nechybí ani spousta módní inspirace. Už máte nové plavky, sandálky a sluneční brýle?

V červnové ELLE toho najdete ještě mnohem víc!

Přejeme vám inspirativní čtení a krásný začátek léta.

Dnes vychází červnová ELLE s kosmetikou pro vás

EBC promo