Beauty talk s Erezem Rozenem

Krása… pro mě znamená doslova všechno. Je pro mě inspirací. Vidím ji v lidech kolem sebe, v přírodě i v jednoduchých věcech.

Zlomovým bodem… mojí kariéry bylo, když jsem potkal svoji ženu Leu. Je to nejenom moje životní družka a matka našich tří dcer, ale i partnerka v podnikání. Strašně moc ji miluji.

Největším úspěchem… je moje rodina a lidé kolem mě. Cítím se požehnaný, že mám svou vlastní značku Zielinski & Rozen, která mě každý den inspiruje.

Mým nejoblíbenějším… produktem je samozřejmě parfém, protože jsem parfémář. Bez vůní nemohu žít. Dodávají mi osobitý styl. Každý den se voním jinak, protože se každý den jinak cítím.

Dobrá vůně… může zcela změnit naši náladu, styl, způsob života, dokonce i lidi, kteří nás obklopují. Rád si obléknu své oblíbené oblečení a k němu pak vyberu vůni, která vše doladí.

Ingredience… mám jich rád bezpočet, ale zrovna teď je mojí nejoblíbenější složkou růžový pepř. Samozřejmě se to může každým dnem změnit, jsem tvůrce a jednotlivé ingredience jsou jazykem mé duše.

Den… začínám v půl šesté. Snídám obvykle vajíčka a zeleninu s černou kávou. Když jdu do práce do svého showroomu ve Staré Jaffě, dávám přednost snídani v jedné ze svých oblíbených kaváren. Obvykle je to šálek černé kávy a cheesecake.

„Vždy mám u sebe několik různých parfémů pro případ, že se moje nálada během dne změní.“

Ranní rutina… Vstávám se sluncem a jdu sportovat. Pak si dám sprchu, sednu si na terasu a věnuji se dechovému cvičení. Je to čas jen pro mě, kdy všichni spí a všechny moje pracovní projekty jsou v režimu „nerušit“.

Ve sprše… sahám po našem sprchovém gelu a šamponu. Skvělé vlasy jsou moje must-have.

Relaxuji… tvorbou. Když tvořím, jsem naprosto šťastný. Je to moje životní potřeba. Dalším skvělým způsobem relaxace je pro mě sedět a pozorovat svět. Dám si kávu ve své oblíbené kavárně a pozoruji okolí. Užívám si všechny ty malé příběhy, které se kolem mě dějí.

Beauty hack… Parfém! Když se náhodou s Leou trochu pohádám, dám si na sebe vůni Rose, Jasmine, Narcissus a vím, že mi hned odpustí! (smích)

Na instagramu sleduji… Mám moc rád umění. V každém svém obchodě se snažím mít nějaká umělecká díla, takže rád sleduji účty  galerií se současnými umělci, jako je třeba @carpentersworkshopgallery.

Nejbláznivější věcí… ve jménu krásy bylo opustit svoji zemi na dlouhých deset let. Bylo to před pětadvaceti lety, kdy jsem žil ve východní Evropě. Ale díky tomu jsem se stal parfémářem a tvůrcem. Bylo to hodně náročné období, které mě hluboce proměnilo.

Nejlepší rada… již jsem v životě dostal a která se stala mou životní mantrou, byla, abych neztrácel čas a užíval si života. Byznys a peníze nejsou na prvním místě. Je lepší prožít každou jednu chvíli, užít si moře, slunce, rodinu a lidi, kteří nás obklopují, objevovat svět, nové země a kultury.

Móda a krása… se podle mého v dalších letech zaměří na rozmanitost a individualitu. Každý jsme jedinečný a standardy krásy se pomalu stávají minulostí. Je potřeba světu už konečně ukázat, že život je pestrý a rozmanitý.

Beauty Talk se známými osobnostmi a beauty nadšenci z celého světa vychází v každém vydání ELLE. V tom nejnovějším, květnovém, najdete další beauty zpověď. Objednat si svůj výtisk můžete pohodlně až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze.

Anastasia Hryhoruk: Obléká se jak ze čtyřicátých let a baví tím svět

elle.cz

Zdroj: autorský článek