5 vlasových doplňků, které si na začátek podzimu musíte pořídit

Co bylo nemoderní, se zpátky vrací do hry! A zase pěkně naopak. Svět nových trendů už dávno není výsadou jen módní nebo kosmetické branže, ale rozhodně se týká i té vlasové.  Proto jsme vypátrali na týdnech módy a instagramových účtech našich oblíbených influencerů, bez jakých vlasových vychytávek se letošní podzim rozhodně neobejdete. A dobrou zprávou je, že jich je opravdu požehnaně a zachrání vás přesně ve chvíly, kdy to budete nejvíce potřebovat. Dost bylo “bad hair day” - o slovo se hlásí gumičky, klipsy a sponky z osmdesátých a devadesátých let. 

Vlasové doplňky nové podzimní sezony: 

1. Sponky

Jeden z největších comebacků letošní sezony. Noste je jako topmodelka Elsa Hosk na stranách a oddělelte je rovnou pěšinkou. 

2. Spony s nápisem

Skvěle fungují s “velkými vlasy”, které natočte do nepravidelných kadeří a právě pomocí velké spony sepněte v rozcuchaném drdolu. Přesně jako vlasová stylistka Justine Marjan na přehlídce Gucci.

3. Scrunchie

Látkové gumičky si zamilujete! Nejenže jsou šetrné k vlasům, které nelámou a nezacuchají, ale ještě je můžete sladit se svým každodenním outfitem do práce nebo do školy. Použijte ji na vysoký culík stejně jako blogerka Negin Mirsalehi nebo s ní klidně nedbale ozdobte volný cop. 

4. Čelenky

Zamilovaly jsme si je na přehlídce Toma Forda stejně jako miliony žen na celém světě. Vlasový stylista Orlando Pita je tehdy použil jako předěl mezi čelem a neupraveným drdomem. So french! 

5. Klipsy

Super cool a “old-school” zároveň! Tenhle trend si zamilujete pro svoji praktičnost i hravou eleganci. Podle vlasového stylisty Guida Palau, který s nimi ozdobil modelky na přehlídce Alexandra Wanga, je můžete použít do drdolu nebo falešného culíku. A klidně jich vezměte rovnou víc naráz… 

EBC promo