Podpora vlasů: vitaminy a doplňky stravy

text: Patricie Emingerová 

  • SugarBearHair, vlasové vitamíny 

Výživa pro vlasy ve sladkých medvídcích! Vitamíny obsahují látky nezbytné pro podporu růstu, kvality a houstnutí vlasů jako je biotin, zinek, kyselina listová nebo vitamín D. Jedno balení obsahuje 60 medvídků, které se berou 2x denně. Sugarbearhair jsou navrženy tak, aby působily přímo u nejhlubších kořínků, a měly tak nejvýraznější efekt.

  • Kiehl's, Magic Elixir

Olej na vlasy Magic Elixir dodává vyváženou míru hydratace vlasové pokožce a zároveň hydratuje i vlasové vlákno. Tím také usnadňuje rozčesávání a následný styling vlasů. Olej se nanáší speciálním aplikátorem a krouživými pohyby se vmasírovává do pokožky hlavy před mytím. Při dlouhodobějším používání přispívá k přirozenému lesku a hebkosti.

  • HairFinity, vlasové vitamíny

Vlasové vitaminy v kapslích pro potřebnou výživu zevnitř. Díky svému složení jsou po měsíčním užívání vlasy zdravější a silnější. Jednou z obsažených látek je vitamín B12, který podporuje stávající růst vlasů a produkci keratinu.Vitaminy A a D zase napomáhají ke zdravějším vlasům a pokožce hlavy.

  • Hairfinity, sérum pro růst vlasů

Hairfinity sérum vlasy revitalizuje, chrání choulostivé a namáhané části a předchází poškození vlasů v oblasti vlasové linie. Kombinace aktivních rostlinných výtažků a vitaminů E, A a C přispívá k posílení vlasů, zlepšení jejich kvality a odolnosti.

 

EBC promo