Co je to brow lifting a kam na něj v Praze zajít?

Text: Veronika Kučerová

O jakém trendu se tady bavíme?

Pokud zadáte “brow lifting” do vyhledávače, pravděpodobně najdete spoustu fotek plastických operací. Ale nebojte, jde o naprosto bezpečnou metodu, kterou u nás najdete spíše pod názvem laminace obočí.

Čím dál více oblíbená je úprava obočí ve stylu ​“soap brows” nebo taky ​“bushy brows”​, kdy si chloupky vyčešeme nahoru kartáčkem a zafixujeme mýdlem, gelem, nebo lakem na vlasy. S pomocí ​laminace obočí už nemusíme neposedné chloupky řešit každé ráno, výsledek je totiž permanentní a vydrží několik týdnů.

Při laminaci obočí vám chloupky “učešou” do požadovaného tvaru a následně narovnají a zafixují pomocí speciálních přípravků. Součástí procedury je standardně i barvení a také brow filling, kdy se chloupky vyplní a vyživí, aby obočí působilo plně a zároveň zdravě. Proceduru ocení především ty z nás, které si své “bushy brows” mýdlem prostě nezafixují, jelikož chloupky jsou až moc náladové.

Kam na brow lifting?

Elle Beauty Club doporučuje:

Beauty Makers

Holkám z ​Beauty Makers​ se svěřuje pravidelně do péče například Koki a mají dvě krásná a stylová studia v Karlíně a na Žižkově. Můžete se těšit na profesionální přístup a milé jednání.

Brow Angels

Do tohoto salonu si na laminaci zajde například Sharlota a mnoho dalších českých influencers. Objednat se můžete klidně hned​ online.​ Holky ze salonu se taky snaží vzdělávat své followers na Instagramu právě v oblasti péče o obočí a řasy, takže rozhodně stojí za sledování!

ELLE Beauty Club doporučuje: