NEJLEPŠÍ VODĚODOLNÉ ŘASENKY NA LÉTO

TEXT: PATRICIE EMINGEROVÁ 

Každá z nás chce vypadat skvěle za každé situace a to i v mořských vlnách nebo u bazénu, proto jsme pro vás vyzkoušeli voděodolné řasenky a vybrali 5 nejlepších, které za nás obstály s přehledem celý den ve vodě.

 

  • MAC, Play Gigablack Lash mascara je voděodolná řasenka snadno odlíčitelná teplou vodou. Jednoduše se nanáší, vydrží okolo 15 hodin a neslepuje řasy.

M.A.C., 599 Kč

  • LANCÔME, Hypnose Custom-Wear Volume Mascara díky svému speciálnímu kartáčku vytváří několikrát větší objem řas, má lehkou jemnou texturu a je obohacena o vitamin B5.

Lancôme, 689 Kč

  • DIOR, Diorshow Waterproof Mascara je jistota. Vydrží všechno, zachová řasy natočené a prodloužené za jakýchkoli podmínek.

Dior, 1019 Kč

  • CLINIQUE, High Impact Waterproof Mascara umožňuje dosáhnout intenzivního pohledu po dobu 12 hodin. Pevná a tuhá vlákna kartáčku usnadňují rozčesávání jednotlivých řas, takže je výsledek ještě výraznější. Navíc je vhodná i pro citlivé oči a kontaktní čočky.

CLINIQUE, 680 Kč

  • TOO FACED, Better Than Sex Waterproof je na pořadí dalším favoritem mezi voděodolnými řasenkami, navíc je obohacená o kolagen. Stačí jedna vrstva a řasy vytvaruje, zesílí a prodlouží.

Too Faced, 760 Kč

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA