Lesky na rty jsou zpět!

Každá máme za sebou období několika slízaných lesků a nespočet přilepených pramínků na rtech. Ale od dob super lepivých receptur mají lesky za sebou dlouhou cestu. Nyní jsou naplněné k prasknutí ingrediencemi, jako je vitamín E a kokosový olej nebo pigmentem, který zůstává dlouhé hodiny a má schopnost rtům propůjčit úžasný kožený povrch, který poslední dobou tak vládne instagramu. Však víte.

Jaro se blíží každým dalším slunečním odpolednem víc a víc. A my si pro Vás připravili 4 must have lip gloss, které by jste si už teď měly pořídit, aby jste na jaře byly připraveny na první jarní vycházku s třpytivými se rty.

Zde jsou za nás ty nejlepší :

1. Yves Saint Laurent Volupté Liquid Colour Balm, tónovací hydratační balzám na rty, odstín 07 Grab Me Red

S hydratačními přísadami jako je bambucké máslo a jojobový olej a jemným nádechem lesku a ohebným aplikátorem, který obejme obrys vašich rtů, získáte v sekundách fascinující pokrytí s vysokým leskem. Jakmile se lesk vyčerpá, zanechává za sebou hezký odstín.

2. Lancôme Juicy Shaker, lesk na rty s pečujícími oleji, odstín 381 Mangoes Wild

Jestli chcete zlatou střední cestu mezi balzámem a leskem, tady to je! Samotná aplikace je potěšení pro vaše rty. Tak akorát tónovaný olejíček dodá přirozený vzhled a také hydrataci, která je v zimních dnech samozřejmostí.

3. Lancôme L'Absolu Gloss Cream, krémový lesk na rty, odstín 319 Rose Caresse

Krémová textura bez lepivého pocitu a směs vitamínů vyživující vaše rty, to je gloss cream. Zvýrazní tvar a dodá plný vzhled a to je přeci to, co chceme.

4. Lancôme L'Absolu Gloss Sheer, třpytivý lesk na rty, odstín 383 Premier Baisier

I když zrovna nemáte namířeno do 80` v Dlouhý, nebojte se  tuhle třpytivou bombu použít i přes den. Přidejte třpyt i na oční víčka a dosáhnete tak zářivého looku, který nejen vám vykouzlí úsměv na tváři.


 

4 slides, created on 11/Úno/2019 - 01:53:52