Řasenky nové doby

Vybrat si správnou řasenku pro každodenní líčení trvá dlouho, ale nebojte, mi vám ten čas zkrátíme. Našli jsme pro vás 8 TOP řasenek, za které dáme ruku do ohně! 

Řasenka pro extrémní objem řas, Size-up, SEPHORA COLLECTION, 370 Kč

Horká novinka z řady Sephora Collection pro maximální objem vašich řas. Řasenka je veganská a zajistí vám o 180 % vetší objem několika tahy. Má krémovou texturu, velmi intenzivní černou barva a odolnou dlouhodobou výdrž.

Řasenka pro natočení a objem řas, Full Frontal, FENTY BEAUTY BY RIHANNA, 630 Kč

Maximální objem řas díky špičkové řasence od barbadorské krásky. Zploštělý kartáček byl speciálně navržný Rihannou tak, aby každá z jeho stran prodloužila, oddělila, zvedla a natočila řasy a vytvořila tak maximální efekt otevřeného oka.

Řasenka, Roller Lash, BENEFIT COSMETICS, 830 Kč

Řekněte sbohem kleštičkám na řasy! Roller Lash, to je to pravé natočení pro vaše řasy! Kartáček Hook'n'Roll™ zachytí, oddělí, prodlouží a natočí řasy pro výraznější pohled. Receptura pro okamžitě natočení řas zároveň vydrží 12 hodin. Obsahuje provitamín B5 a aminokyselinu serin, známé pro své revitalizační účinky. 

Řasenka pro objem a natočení řas, Diorshow Iconic Overcurl, DIOR, 1030 Kč

Řasenka Diorshow je inspirována pohledy hvězd ze stříbrného plátna. Její tajemství tkví v zakřiveném kartáčku vycházejícím z profesionálních nástrojů pro natočení řas, který vtiskne řasám extrémní křivku s efektem „roztažení“, pro dramaticky vymodelované řasy.

Řasenka pro objem řas, Climax Mascara, NARS, 730 Kč

Inovativní řasenka, která dodává maximální objem svým lehkým, našlehaným složením. Řasenka Climax se nanáší jednoduše, bez slepování řas či rozmazávání. Pozvedává řasy a dodává pocit pružnosti. #NEVERFAKEIT

Řasenka zvětšující objem s efektem umělých řas, Mascara Volume Effet Faux Cils, YSL, 960 Kč

Speciální komplex řasy obalí a dodá jim intenzitu. Obsahuje kondicionér pro efekt maximálního natočení. Kartáček s nylonovými štětinkami maximálně zvětšuje objem.

ELLE Beauty Club doporučuje: