Ashley Graham: VZOR (ne)ideální ženy

 

Všichni ví, že mateřství může být mise, v níž se ženy často cítí osamělé a zranitelné. Navázání a udržení přátelství je proto pro jeho „přežití” bezpochyby jednou z nejdůležitějších částí. Obzvlášť čerstvé prvorodičky - ty to nemají snadné, v prvních týdnech a letech... V této době potřebují své přátele více, než kdy jindy. Důležitá je role mámy, kamarádky a důvěrnice. Ashley Grahamová vypadá, že je ideální kombinací všech těchto tří postav. Často v rozhovorech otevřeně mluví o mateřství, přípravě na dvojčata a měnících se standardech krásy.

 

Ashley

 

Její instagramový účet je chutnou směsí dechberoucích snímků ze zákulisí modelingové kariéry a autentických nahlédnutí do domácnosti zdánlivě dokonalé ženy, kterou také, jako každou jinou, utvářely především vydatné "fuck-upy". Nebojí se prostřednictvím svých příspěvků fanynek zeptat na „léky na vagínu“ či nasdílet neuklizenou kuchyň ve stories... Proč ne? Řeší vše, od poporodní deprese až po společenský tlak na navrácení se do pracovního rámce, který ženy po porodu cítí.  

My jsme pro vás vybrali několik inspirativních citátů od Ashley, abyste si nemyslela, že jste v tom všem také sama, protože nejste! Jen hleďte, jak se s tím perou i takové ženy, jako Ashley!

 

Exkluzivně: Priyanka Chopra Jonas a její jedinečné beauty tipy

elle.cz

„Myslím, že je třeba normalizovat čtvrtý trimestr. Existuje spousta krásných obrázků těhotných žen a spousta informací o těhotenství a o tom, co vaše tělo dělá. Ale není mnoho doložených zážitků o tom, co se děje doslova hned po narození. A není to vždy hezké, není to vždy okouzlující. Říkám tomu „krásný chaos“. Mám pocit, že spousta prvorodiček vůbec netuší, do čeho jdou – a to je svým způsobem dobře,” odhalila hvězda pro americkou Elle.

„Moje tělo se tolik změnilo a nikdy se opravdu nevrátilo ,zpět'. Nevím, jestli se vůbec někdy vrátí. V mém životě je toho mnohem víc než to, jak moje tělo vypadá v bikinách, nebo jak se můj zadek vejde do džínů. Ano, tyhle věci jsou fajn, ale to mě nezajímá. Můj manžel se o to nestará. To je téma, které řeším jen kvůli práci,” přiznala kráskave svém podcastu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

„Rovnováha neexistuje; jde spíše o to, jak zvládáte všechno, co si naložíte na talíř. Nejlepší radou, kterou jsem kdy dostala bylo, že žádná máma není ničím vina. Když si to řeknete, budete v pohodě," řekla modelka pro magazín Byrdie.

Myslela jsem, že budu potřebovat mnohem více pomoci. Myslela jsem, že potřebuji všechny návody. Koupila jsem jednoduše všechno – každou mateřskou pomůcku. Ale Isaac potřeboval jen mě a plenku. Já jsem vše, co potřeboval. napsala Ashley do svých IG stories. 

‚‚Každá matka prochází svou vlastní jedinečnou cestou výchovy svého dítěte a všichni se snaží dělat to co nejlépe. Nikdy se za nic nesuďte. Nic to nepřinese," apeluje Ashley v rozhovoru pro IndianExpress.

‚‚Nebojte se experimentovat se svým tělem. Já třeba náhodou měla nechráněný sex, když jsem ovulovala, jen abych zjistila, jestli můžu..." sdílela své zkušenosti ikona v rozhovoru pro Yahoo.

Julia Roberts: Poslední upřímná hvězda své generace

elle.cz