Sbohem Heidi, je tu Leni. Nová Klum vstupuje na scénu

Dcera Klum, Seala i Briatoreho

19letá modelka Leni Klum je dcerou topmodelky Heidi Klum a italského podnikatele Flavia Briatoreho. Lenin otec je známý svými úspěchy v pozici šéfa stáje závodu Formule 1 a ještě většími úspěchy u krásných žen. Před Heidi Klum tvořil pár například s Naomi Campbell. A Heidi opustil už během těhotenství, protože ho zaujala jiná mladá modelka – tehdy teprve devatenáctiletá Vanessa Hilger. Následovaly další slavné krásky, ale Heidi se rozhodla Leni vychovat sama. Dala jí příjmení své, nikoli příjmení jejího otce, jak bývá běžně zvykem. Ještě než se Leni narodila, vstoupil do života její matky další partner, zpěvák Seal. Seal se s Heidi oženil a časem malou Leni dokonce adoptoval, poté, co k tomu dal Briatore svůj souhlas. S Briatorem Leni ale udržuje dobré vztahy. Letos ji vzal na dovolenou do Itálie, kde Leni a jejímu příteli Arisi Rachevskemu, dělal společnost. Aris je synem známé hollywoodské agentky Rhey Rachevsky a chystá se začít studovat na Harvardu. Leni minulý rok úspěšně odmaturovala na střední škole v Santa Monice.

Mohlo by se vám líbit

Slavná matka, slavnější dcera. Které mladé hvězdy překonaly rodiče?

Zdědily slavné jméno, krásu i nadání. Dveře do showbusinessu jim pomohli otevřít hvězdní rodiče, ale prosadit už se musely samy. Většině z nich se to povedlo nad očekávání skvěle a jejich kariéra, pokud rodiče rovnou nepřekonala, se té jejich minimálně vyrovnala. Kdo jsou dcery známých tváří, které se samy staly celebritami?
elle.cz

Miláček paparazzi

Právě fotky ze zmíněné dovolené s jejím biologickým otcem obletěly svět. Mladá modelka, která vykročila ve stopách své matky, odhalila svou dokonalou postavu v bikinách a okamžitě si tím dobyla místo v titulcích všech světových bulvárů. Leni a její přítel Aris Rachevsky prožili dovolenou ve Forte dei Marmi v Itálii. Aris je synem známé hollywoodské agentky Rhey Rachevsky a letos byl přijat na univerzitu na Harvardu.

Mohlo by se vám líbit

Nevlastní dcera Kamaly Harris je novou módní influencerkou

Když dorazila na inauguraci nového amerického prezidenta, celý svět si šeptal: „Kdo je ta dívka ve vyšívaném kostýmku od Miu-Miu?".
elle.cz

Do modelingu po hlavě

Leni následuje kariéru Heidi. Až do šestnácti let nesměla přijímat modelingové nabídky, ale jakmile dostala od mámy zelenou, vrhla se do světa módy a showbusinessu po hlavě. Kariéru odstartovala ve velkém stylu – focením pro časopis Vogue. Od té doby nafotila spoustu coverů pro světové magazíny, po boku své matky se objevila v show Německo hledá topmodelku a také spolu nafotily kampaň pro značku spodního prádla Intimissimi. Ve spolupráci s About You Leni navrhla kolekci oblečení a byla také sama jednou z modelek, které je v rámci módní přehlídky prezentovala. Leni je o poznání menší než Heidi, ale má perfektní postavu a především půvabný panenkovský obličej, který jí zaručuje úspěšnou kariéru i bez toho, aniž by ji Heidi vyšlapávala cestičku.

Seznamte se s Leni Klum:

Zdroj: Wikipedia, hello.com, people.com