Fenomén Cara: Dravá, drzá a pokaždé stylová

Cara není jen jednou z nejžádanějších modelek světa. Úspěchy slaví také na filmovém plátně. Svou filmovou kariéru odstartovala v roce 2012 rolí ve filmové adaptaci Anny Kareniny, následoval úspěch v thrilleru S tváří anděla, jehož premiéra se odehrála v roce 2014. Téhož roku získala roli Henrietty v romantickém filmu Tulipánová horečka a také hlavní roli Margo Roth Spiegelman ve filmové adaptaci románu Papírová města.

Fashion inspiration by Cara:

Zvláštním poznávacím znamením Cary je výrazné obočí, kterým odstartovala tento trend u žen po celém světě a ty ji za to milují. Konec pinzet a nekonečných úprav před zrcadlem. Ve hře je díky ní husté a messy obočí! Dokonale nalíčené červené rty, výrazné černé linky ale také porcelánově čistá pleť bez známky make-upu. I to je Cara.

Často je přirovnávána k topmodelce Kate Moss a stejně jako ona se stala fashion ikonou, jejíž provokativní styl a vystupování nenechá nikoho chladným. Cara je doslova módní chameleon, který se nebojí ničeho. Změna stylu, účesu nebo třeba výměna partnera za partnerku? Proč ne! Cara si život užívá plnými doušky a z toho, co si o ní řeknou ostatní, si hlavu ani v nejmenším nedělá. Proč taky?

Inspirujte se sexy a hravým stylem hvězdy přehlídkových mol a filmového plátna. Vpusťte do svého šatníku trochu punku, rock'n'rollu, nebojte se být výstřední, změnit svůj styl několikrát během týdne a hlavně si celou tuhle proměnu pořádně užít. Protože o to v módě jde především! Užívat si, bavit se, hrát si, inspirovat a zapomenout na předsudky. Buďte jako Cara, divoká, svá a řekněte svým outfitem vše, co vám leží na srdci bez toho, aniž byste musela promluvit.

 

Zdroje: Wikipedia Commons, elle.com, dailystyle.cz