Ken, elegán i badass: Nejlepší looky Ryana Gosslinga

Ryan Gosling je jedním z nejžhavějších mužů v Hollywoodu, což přirozeně vedlo k tomu, že se v průběhu let po jeho boku zazářily mnohá hvězdná jména a tváře. Přestože je od roku 2011 v pevném partnerském vztahu s herečkou Evou Mendes a mají spolu dvě dcery, Esmeraldu a Amadu, má hvězda filmu Barbie za sebou bohatou randící historii. A spolu s tou se měnily také jeho životní energie i módní styling. Pojdme se podívat na alespoň některé z jeho zássdních partnerských i módnich výměn. 

V roce 2001 Ryan randil se samotnou slečnou Drsňák Sandrou Bullock poté, co se setkali na natáčení psychologického thrilleru Murder by Numbers. Gosling tady ztvárnil nesnesitelného, ale šarmantního fracka s cigaretou v puse, který si byl ovšem velmi dobře vědomý svého kouzla bad boye. Zafungovalo nejen na plátně, protože i když byla Bullock o 16 let starší než on, pár spolu vydržel téměř dva roky, než ho v roce 2003 ukončili. Během tohoto období se na veřejnosti prezentoval velmi podobně jako na plátně. Neučesaný, nedbale oblečený, ovšem dobře si vědomý toho, jak jeho zdvižené obočí a cigareta v koutku působí na okolí nebezpečně přitažlivě. Sandru a další ex-přítelkyni Rachel McAdams Ryan dokonce označil za ženy, které nikdo v životě nemůže překonat. Bylo to ovšem ještě předtím,že se potkal s Evou Mendez.

On a Rachel McAdams spolu začali chodit poté, co spolu natočili klasický milostný příběh Zápisník jedné lásky. Zpočátku se sice nemohli vystát, takže by se dalo říct, že byli jako Allie a Noah ve skutečném životě. Ale nakonec se z toho vyklubal dlouhý a vážný vztah trvající od roku 2004 do roku 2007. Oba spolu působili velmi kompaktně a stylizovali se do dvou mladých, divokých, vášnivě zamilovaných lidí. Tou odpovídaly jejich outfity i animální prezentace na veřejnosti. Chemii svého vztahu předvedli i na jevišti, když byla v roce 2005 vyhlášena cena za nejlepší polibek na MTV Awards. Divíci byli svědky velmi pikantního polibku, u kterého i divoška Lindsay Lohan udivěně vydechla: Oh My God!

S herečkou Michelle Williams se kvůli snímku Blue Valetine stylizoval do role otce od rodiny. Proto, aby na plátně jejich vztah působil autenticky, spolu oba i s jejich filmovou dcerou měsíc bydleli a dělali všechny věci, které spolu rodina běžně podniká. Slavili falešné Vánoce a zdobili vánoční stromky, pekli narozeninové dorty a kupovali narozeninové dárky a šli do Sears...cokoli jsme mohli udělat, abychom vytvořili skutečné vzpomínky." Jejich měsíční působení v roli spolubydlících se vyplatilo, protože chemie mezi Williamsem a Goslingem působí ve filmu neuvěřitelně autenticky. Stejně jako jeho umírněná módní poloha, kterou po dobu prezentace snímku na filmových premiérách po světě zvolil.

S nádhernou Evou Mendez tvoří atrativní pár už roky. Tmavá hispánská kráska a blond herec s modrýma očima jsou eye-catching dvojice všude, kde se objeví. Své soukromí si nicméně pečlivě chrání, a tak spolu nejspu spatřování tak často, jak by si to veřejnost přála. Každopádně po boku Evy Ryan definitivně vyzrál v jednoho z bezkonkurenčně nejšarmantnějších a nejlépe oblékaných mužů Hollywoodu. A tak i když nám kvůli Evě definitivně pohasla naděje, že by snad jednou, někdy, nějakou hříčkou osudu mohla stanout po jeho boku některá z nás obyčejných smrtelnic, na druhou stranu ji vděčíme za to, že pokaždé, když Ryana vidíme, musíme si obdivně povzdechnout.

Zdroj: Lifeandstylemag.com, thelist.com, usweekly.com

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA