5 nejlepších momentů Jennifer Lopez

Zpěvačku latinoamerického původu známe nejen z pódií vyprodaných koncertů, ale také známých filmů, skvělých videoklipů nebo z mol módních přehlídek. Naposledy jsme nad ní žasli při loňské přehlídce na milánském fashion weeku, kdy ukončila show Versace ve velkém stylu nebo při fenomenálním koncertu během Super Bowlu. Které z dalších událostí formují osobnost rodilé Newyorčanky a dvojnásobné maminky Jennifer Lopez?

 

Nejlepší vystoupení všech dob

Začátkem roku předvedla Jennifer společně s Shakirou v nejsledovanějším zápasu roku jednu z největších show, co diváci mohli kdy zažít! Vystoupení v polovině finále amerického fotbalu bylo doslova oslavou latinské hudby! Jennifer Lopez si navíc zazpívala i se svou dcerou Emme a nechyběl ani plášť z peří, jehož vzor reprezentoval americkou vlajku. Pokud jste show zmeškali, pusťte si ji nyní. Oslavíte tak narozeniny s JLo ve velkém stylu!

ELLE

 

Šaty do džungle

Už v roce 2000 způsobila JLo poprask, když se na udílení hudebních cen Grammy objevila v odhalených šatech značky Versace. Kdo by tehdy býval řekl, že o 19 let později jimi v upravené (a možná ještě provokativnější) variantě okouzlí celý svět. Tropický potisk ikonických šatů dokonce donutil vývojáře společnosti Google k tomu, aby spustili vyhledávání pomocí obrázků a v roce 2019 během milánského fashion weeku nemohly uniknout žádnému fanouškovi módy. Tyto šaty se zkrátka zapsaly do historie.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
ELLE

 

Oslava snů

Kdyby vás zajímalo, jak se slaví narozeniny ve velkém, pak se koukněte na toto video přímo od JLo, které natočila při příležitosti svých 50. narozenin. Kromě odhalení luxusního dárku, jenž dostala, se můžete těšit také na její sexy outfit, hvězdné hosty i hudební překvapení.

ELLE

 

JLo jako herečka

Její herecká kariéra však nebyla tak zářná jako ta hudební, ale i přes to se rádi podíváme na romantické filmy jako je Krásná pokojská nebo Smím prosit? Kromě filmů si zahrála také v jedné epizodě známého seriálu Jak jsem poznal vaši matku, kde odolává věčnému svůdníkovi Barneymu Stinsonovi.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
ELLE

 

Úspěšné debutové album

Její první hudební album s názvem On the 6vyšlo v roce 1999 a bylo inspirováno číslem metra, kterým jezdila každý den z práce a kde údajně napsala všechny písničky. Znát budete určitě hity Waiting For Tonight nebo Let’s Get Loud.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
issue

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)