Dokument o životě zpěvačky Lizzo. Krev, pot a slzy jako cena za slávu

Trojnásobná držitelka Grammy, hvězda SNL show a autorka několika slavných hitů po uvedení vlastní značky Yitty na trh a zveřejnění spolupráce se značkou Fabletics, během prezentace Warner Bros. Discovery Upfront přiznala, že se její fanoušci mohou těšit také na dokument o jejím životě a kariéře. „Když jsem vyrůstala, nikdy se mi ani nesnilo o tom, že zažiju všechny věci, které jsem v životě dokázala, a to teprve začínám. Jsem tak nadšená, že mohu sdílet a znovu prožívat svou cestu se svými fanoušky a HBO Max,“ přiznala Lizzo, která letos předvedla jednu z nejenergičtějších a nejpovedenějších show v rámci festivalu Coachella, kde mezi hlavní hvězdy patřil její kamarád a kolega Harry Styles. 

„Deset let mi trvalo stát úspěšnou takzvaně za jednu noc, a doufám, že se mi podaří inspirovat další mladé kreativce v tom, aby pokračovali,“ řekla zpěvačka s tím, že dokument, jehož název zatím není znám, by měl vyjít koncem letošního podzimu. Film bude mapovat její začátky a raketový vzestup i pocity a kroky, které musela podstoupit, aby se z ní stala hvězda světového formátu. Lizzo také přiznala, že krev, pot a slzy provázely její cestu k mezinárodní slávě, ale i k lásce k sobě samé. „Impozantní talent Lizzo pobavil a inspiroval miliony lidí a my jsme nadšení, že můžeme sdílet její neuvěřitelnou cestu,“ nechala se slyšet Sarah Aubrey z HBO Max. 

 

20 nejlepších looků z předávání cen Video Music Awards

elle.cz

 

Lizzo se narodila 27. dubna 1988 v americkém Michiganu, následně se přestěhovala do Houstonu, kde vyrůstala. Než se stala známou, vydala dvě méně úspěšná alba. Miliony fanoušků si získala díky hitům Truth Hurts, Juice, Good as Hell, Jerome či Rumors, který nazpívala s raperkou Cardi B. Kromě zpěvu a rapu se Lizzo věnuje také hře na flétnu a herectví. Zahrála si například ve snímcích Zlatokopky a UglyDolls.  

Letos se na obrazkovkách objevil její televizní seriál s názvem Lizzo's Watch Out for the Big Grrrls, ve kterém třináct žen soutěžilo o to, stát se tanečnicí doprovázející Lizzo na jejích koncertech. Show měla premiéru 25. března 2022 na Amazon Prime Video. 

Zpěvačka si popularitu získala také díky tomu, že se stala průkopnicí v oblasti vnímání ženského těla. Zastává názor, že každé ženské tělo je krásné a vyjímečné.

 

Jak na sebepřijetí v době přehnané tělesné pozitivy?

elle.cz

 

Zdroje: Deadline, V Magazine, Wikipedia Commons