ELLE KVÍZ: Osudové lásky Hollywoodu. Vyznáte se ve vztazích celebrit?

Brangelina forever

Jedním z nejslavnějších a nejkontroverznějších párů, který rozdělil fanoušky po celém světě na dvě poloviny, byli Angelina Jolie a Brad Pitt. Jejich románek začal na filmovém plátně, když se potkali během natáčení akčního hitu Pan a paní Smithovi v roce 2005. Pitt byl v tu dobu ženatý s miláčkem publika Jennifer Aniston a někteří mu jeho nevěru a následný odchod od Jen nemohli odpustit. Ani láska Jolie a Pitta nebyla pořád zalitá sluncem, oba byli vystavení enormnímu mediálnímu tlaku a různým spekulacím. Pár se po více než deseti letech vztahu vzal, ale už o dva roky později, v roce 2016, Angelina požádala o rozvod. Brangelina podstoupila nehezkou rozvodovou bitvu, ve které se propíral mimo jiné Bradův sklon k násilí. Dodnes vedou přes své právníky různé pře.

Soukromí především

Dalším párem, který uvízl v hledáčku médií, byli Ryan Gosling a Eva Mendes. I jejich láska začala na filmovém plátně, když hráli spolu ve snímku Place Beyond the Pines. Od té doby tvoří nerozlučný pár a společně vychovávají dvě dcery. Co dělá jejich lásku tak osudovou, je jejich enormní diskrétnost a oddanost rodinnému životu uprostřed záře reflektorů, což je v Hollywoodu vzácný jev.

Manželství celebrit, která odolala všem nástrahám Hollywoodu

elle.cz

Třetí světová

Nezapomenutelným příběhem osudové lásky je také vztah Johnnyho Deppa a herečky Amber Heard. Potkali se na place, zamilovali se, Johnny udělal definitivní tečku za vztahem se svou mnohaletou partnerkou a matkou jeho dcery Vanessou Paradis a v roce 2015 si Heard vzal. Do dějin bohužel nevstoupil jejich vztah během svého trvání, ale až po jeho konci. Takovou rozvodovou bitvu včetně těch nejpodrobnějších nelichotivých detailů svět dlouho předtím – jestli kdy vůbec – nezažil. Před soudem a médii na sobě nenechali nit suchou a oba od soudu odešli s notně pocuchanými nervy a pošramoceným mediálním obrazem.

Pod drobnohledem

Osudové hollywoodské lásky jsou plné výzev, vášně a překážek. Některé z nich vydrží zkoušku času a zůstávají zářným příkladem lásky, třeba jako vztah herecké dvojice Goldie Hawn a Kurta Russela, zatímco jiné končí rozchodem pod tlakem mediálního světa. Tyto příběhy nám ukazují, že sláva a úspěch nemusí být vždy zárukou trvalého vztahu. A přestože některé osudové lásky dozrají krizí, zůstávají nezapomenutelnými součástmi světa Hollywoodu. Zjistěte, co o nich víte!

Zdroj: ELLE, Britannica