Co se děje s Johnnym Deppem? Příval kontroverze a kritiky neustává

Příval emocí

Hollywoodská hvězda se po třech letech představila v celovečerním filmu Jeanne Du Barry o králi Ludvíkovi XV. a jeho milostném vztahu s kurtizánou. Film, který měl na festivalu svou premiéru, uvedl Depp ve francouzštině a publikum ho za to i za jeho herecký výkon odměnilo sedmiminutovým potleskem ve stoje. Především to ale byl akt uznání a podpory, které mu fanoušci vyjádřili po jeho kariérním bojkotu a těžkém životním období po rozvodu s Amber Heard a špinavé soudní při. Johnnyho během těchto okamžiků přemáhaly emoce, kterým se jen těžko bránil.

Depp a další lamači srdcí. Nevíme proč, ale zkrátka nás přitahují

elle.cz

Zuby jako Jack Sparrow

Nicméně poté, svět obletěly Johnnyho fotky z Cannes, ho jeden z fanoušků v komentářích přirovnal k jeho postavě z Pirátů z Karibiku, když napsal: „Doopravdy se proměnil v kapitána Jacka Sparrowa.“ Narážel tak na Deppovy nehezké zažloutlé zuby. Ty ale herce vůbec netrápí, protože už v roce 1995, kdy byl jeho úsměv ještě v podstatně lepší kondici než dnes, se vyjádřil, že je na své nedokonalé zuby hrdý. „Mám spoustu zubního kamene a děr. Před osmi lety jsem si nechal udělat kořenový kanálek, který je nedokončený. Je to jako malý shnilý pahýl.“Na adresu herců se svítivě bílým úsměvem řekl, že by raději „spolkl klíště, než aby měl tohle“. Snad si herečka a režisérka Maïwenn líbání s Johnnym na plátně i přesto užila...

Johnny Depp

 

Role dcery miluje

Pozornost je na Johnnnyho upírána i kvůli jeho dceři, která aktuálně sklízí velmi rozporuplné ohlasy za svou roli v seriálu The Idol. Veřejnost byla zvědavá na jeho názor na výkon Lily-Rose po všech divokých recenzích, které se valí ze všech stran. Johnny Depp si prý myslí, že jeho dcera zaručeně „dělá něco správně“, když se jí kvůli novému seriálu dostává tolik pozornosti. Na Lily-Rose je prý patřičně hrdý. Nový seriál HBO The Idol si po víkendové premiéře vysloužil ostrou kritiku, ale hvězda Pirátů z Karibiku je údajně jeho velkým fanouškem. Některé recenze The Idol popisují jako „porno torturu“ a Lily-Rose v některých scénách, jako například ve velmi explicitní masturbační scéně, odhaluje úplně vše. Těžko říct, jaké to musí pro otce být, vidět svou dceru v takových situacích. Johnny ale oceňuje dceřino rebelství. Není třeba dlouze přemýšlet, po kom ho asi zdědila. Johnny prý miluje, že Lily-Rose rozvíjí vlastní kariéru a podporuje ji, aby přijala role, které ji zajímají. Oceňuje, že si vyšlapává vlastní cestu a že neopírá svou kariéru o jeho úspěch.

Lily-Rose Depp: star s otcovým jménem, máminou tváří a vlastním stylem

elle.cz

Zdroj: Mirror.co.uk, people.com