Emma Stone: Jak proměnila dětský sen v Oscara?

 

Ve svých patnácti letech se rodačka z Arizony rozhodla, že by se chtěla stát herečkou. Rodičům dokonce připravila speciální prezentaci, aby ji v jejím snu podpořili a přestěhovali se společně do Los Angeles. Možná to zní dost povědomě, přesně jako děj jejího nejznámějšího filmu La La Land, ale v případě Emmy měl dej ještě rychlejší spád. Maminku přemluvila a ještě jako teenager se objevila v televizních seriálech Louie nebo Medium. Přihlásila se také na konkurz do velmi úspěšného seriálu Heroes, ve kterém však neuspěla. Později tuto zkušenost označila za nejtvrdší, ale zároveň nejužitečnější v životě.

Kendall Jenner není perfektní. Toto jsou její největší přešlapy

elle.cz

Když se sen stává realitou

V roce 2007 zaplnila americká kina miliony diváků komedie Superbad, první celovečerní film, v němž Emma hrála a díky kterému se dostala do povědomí širší veřejnosti. Šlo o ten moment, díky kterému si jí začali všímat lidé na správných místech a přišly nabídky k natočení filmů Bejvalek se nezbavíš, Papírový Hrdina, Zombieland neboPanna nebo Orel, za který byla Emma dokonce nominovaná na Zlaté Glóby. I když většina filmů, které Emma natočila, spadá spíše do té kategorie s průměrným hodnocením, vytrvale a pokorně si při nich tvořila cestičku k něčemu většímu. A znáte to, kdo si počká, ...

 

 

Osudový rok Emmy Stone: 2011

Už od malička Emma vzhlížela ke komikům jako byl Charlie Chaplin nebo Bill Murray, a tak není divu, že je velkou fanynkou oblíbené americké TV show Saturday Night Live. Když v roce 2010 jednu z epizod moderovala, řekla: „Splnil se mi sen.“ Aniž by tušila, že o deset let později se s producentem tohoto pořadu zasnoubí. Jedním z nejzásadnějších roků herecké kariéry Emmy Stone byl bezpochyby rok 2011 – během něj se poprvé objevila po boku svého hereckého kolegy Ryana Goslinga ve filmu Bláznivá, zatracená láska, ale také se stala součástí trháků Kamarád taky rád nebo Černobílý svět. O Emmě Stone rázem věděl každý.

 

 

 

Holka bez talentu a geniální podnikatelka. Kim Kardashian slaví 41!

elle.cz

 

And the Oscar goes to...

Velké úspěchy začínají velkými dětskými sny a v případě Emmy Stone tomu nebylo jinak. Její touha stát se výbornou herečkou ji dovedla k blockbusterům jako Amazing Spider-Man, Croodsovi nebo La La Land, za který si v roce 2017 převzala sošku Oscara, ocenění pro nejlepší herečku v hlavní roli. Co ale dělá Emma, když nehraje? Ve volném čase se věnuje propagaci boje proti rakovině prsu, kterou prodělala její maminka a do budoucna by se nejraději viděla jako producentka. Inspirovat se mohla tím nejbližším, Davem McCarym, producentem Saturday Night Live a zároveň jejím manželem a otcem dcerky Louise Jean McCary.

 

Matthew McConaughey jede životem na zelenou

elle.cz

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA