Jaké je tajemství šťastného manželství Victorie a Davida Beckhamových?

 

Jejich idylka je velice aspirační. Podporují se navzájem, drží pohromadě, projevují si veřejně náklonnost a nejsou kolem nich žádná zbytečná dramata. Jsou zkrátka jako kdyby je někdo vystřihl z obrazu “Šťastná rodina” od Jean-Honoré Fragonarda. Ovšem i Victoria již veřejně přiznala, že má občas obavy, aby se její štěstí nerozplynulo. Pro Telegraph přiznala, že se děsila toho, jaké bude jejich manželství poté, co děti vyletí z hnízda: “Řekla jsem Davidovi, 'O čem si vlastně budeme povídat, když budeme jen sami dva?' Ovšem smějeme se a konverzujeme nonstop, a nejen o dětech nebo o práci... Jsem moc ráda za to, jakým způsobem to zvládáme a že jsme v pohodě.” 

Pojďme společně objevit kouzlo jejich spokojeného manželství a šťastného rodinného života. Co bychom se od nich mohli naučit? 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Podporují jeden druhého 

Stačí se podívat na přední řady přehlídek Victorie Beckham a všem musí být jasné, že tato rodina drží při sobě a přeje si všechny úspěchy světa. Ano, najdete zde vždy Davida s dětmi, kteří pyšně podporují svou manželku a matku. To samé platilo vždy i naopak. Victorie se musela stát za ty roky, co je s Davidem, skalní fotbalovou fanynkou a byla tu pro kariéru svého muže i v okamžiku, kdy opustil Real Madrid a odešel do Los Angeles. 

Tvrdě na svém manželství pracují

David několikrát upřímně přiznal, že i v jeho manželství byly napjaté chvíle, ovšem uvědomuje si, že na každém vztahu se musí pracovat. Zkrátka je třeba si říci, že vám štěstí a spokojenost nespadne do klína a jak říká párový terapeut Honza Vojtko: “Vztahy jsou větší práce než vaše zaměstnání.” 

Přiznávají, že dělají chyby 

Ten, kdo je bez chyby, ať hodí kamenem... Ani celebrity se jim občas nevyhnou. Ovšem ať už se děje cokoliv, hlavním vztahovým přikázáním by mělo být: Mluvte o tom! “Samozřejmě, že během těch let uděláte mnoho chyb,” řekl David v roce 2017. “Ovšem je třeba je řešit společně. Milujeme se. Máme čtyři krásné děti. Ano občas nastanou těžké časy, ale to je součástí života i manželství. A jako dospělí máme zkrátka i nějaké povinnosti.” 

Mohlo by se vám líbit

Fenomén soulmate: vážně musíme najít toho pravého/tu pravou?

Od počátku lidské historie oslavují spisovatelé, básníci i skladatelé myšlenku, že pro každou duši existuje pouze jedna opravdová láska (nemluvě o tom, že v současné době tento fenomén vidíme neustále na našich televizních obrazovkách). A tak není divu, že na ni čekáme, hledáme ji, nebo v ni vůbec věříme. Je to ale pravda? Je nám souzen pouze jeden člověk? A pokud ano, jak ho poznáme?
elle.cz
Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Nezapomínají na romantiku 

Victoria a David znovu ztvrdili svůj svazek ve svém domě, kde uspořádali velmi komorní a soukromý ceremoniál pouze s několika hosty. Romantika je pro ně velice důležitá. S jejich plným programem, kdy jsou často každý na jiném konci světa, si společných chvil velice váží a užívají si čas “jen pro sebe”. Chodí na rande, slaví výročí a dávají si dárky. David Victorii dokonce každý rok nasadí nový zásnubní prsten. Její osobní kolekce je nyní hodnocena na necelých 9 milionů liber! 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Jsou skvělými rodiči 

Ačkoliv je můžeme nazývat nejstavnějšími a nejbohatšími celebritami světa, jejich děti měly velice striktní výchovu. Victoria i David chtěli, aby vyrůstaly tak, jako kdysi oni dva. Navíc se v péči o ně střídají. Bývalá členka skupiny Spice Girls dokonce řekla na ženském sumitu Forbes, že jí David pomáhá dodržovat work life balance. “Mám podporu úžasného manžela. Jsme si ve všem rovni. I v tom, jak se staráme o děti. Když jsem pryč, je to on, kdo chodí na školní pochůzky a vaří...” 

Mohlo by se vám líbit

Jak šel čas: Victoria a David Beckham slaví výročí svatby

Dnes je to 21 let, co si slavný fotbalista vzal po dvouletém vztahu členku skupiny Spice Girls Victorii Adams. My jsme na jejich počest zavzpomínali na nejikoničtější kreace slavného páru. Které jejich looky patří mezi nezapomenutelné?
elle.cz