Victoria a David Beckham: slaví výročí svatby

V neděli 4. července 1999 si po dvouletém vztahu řekli své „ano” fotbalista Manchesteru United David Beckham a členka skupiny Spice Girls Victoria Adams. Obřad se uskutečnil na irském hradu Luttrellstown jen 4 měsíc poté, co se jim narodil syn Brooklyn. Nejstřeženější svatby roku se tehdy zúčastnilo 236 hostů, mezi kterými nechyběl třeba Elton John nebo legendární fotbalista Bobby Charlton. Vlastnímu obřadu ale přihlíželo jen pár nejbližších členů rodiny a přátel. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Šaty jako pro Popelku

Victoria Beckham na svůj velký den zvolila šaty od newyorské módní návrhářkyVery Wang, která platí za královnu svatebních rób. Na zkoušky tehdy několikrát letěla do Ameriky, aby ji korzet padl jako ulitý. Byly ručně vyšívané a měly bohatou sukni a vlečku. Ve vlasech se jí pak třpytila korunka z osmnáctikarátového zlata posázená diamanty, kterou navrhl Simon Barrett, k jehož zákazníkům patřila i princezna Diana. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Tak šel čas

Manželé se později stali rodiči dalších dvou synů Romea a Cruze a dcery Harper. A i po tolika letech patří mezi jeden z nejzamilovanějších párů ve světě showbyznysu. „Cítím se tak milovaně a tak požehnaně. On je můj nejlepší přítel, moje láska. Je to ten nejlaskavější muž, který mě den co den inspiruje. Krásné výročí tomu nejlepšímu manželovi a tátovi na světě,” reagovala nedávno na sociálních sítích Victoria. Manželé se navíc postupem času zařadili mezi právoplatné módní ikony. Jejich proměna za posledních dvacet let je obdivuhodná. Připomeňte si spolu s námi jejich nejdivočejší, nejvíc trendy a nejvíc bláznivé outfity.

20 nejstylovějších outfitů Victorie a Davida Beckham:
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)