Nejpřekvapivější hvězdné páry, které se daly dohromady v roce 2021

 

KIM KARDASHIAN & PETE DAVIDSON

To, že se Kim a Kanye rozešli jste zkrátka museli zaznamenat. Viděli jste možná i všechny zábavné meme, když si koupil dům naproti jejímu a také je šance, že jste shlédli Kim i v SNL. Právě tam možná došlo v přímém přenosu i k prvnímu polibku mezi ní a jejím (údajným) novým přítelem Petem Davidsonem. Ano, s tím, který dříve chodil s Arinanou Grande, Phoebe Dynevor, Kate Beckinsale či Kaiou Gerber. Kim a Pete byli spolu několikrát viděni na rande v Los Angeles a ona ho dokonce sdílela i na svém Instagramu.  

 

 

JENNIFER LOPEZ & BEN AFFLECK

Jennifer Loper a Alex Rodriguez měli mít pohádkovou svatbu, avšak místo ní svůj vztah ukončili. O jejich nečekaném rozchodu jsme vás samozřejmě informovali, avšak ještě překvapivější bylo, když JLo zanedlouho nato našla útěchu v náručí svého ex Bena Afflecka. Na “Bennifer” tak nyní narážíme skoro na každém rohu a stále nevíme, jaké máme ohledně tohoto staro-nového páru pocity. Avšak vypadá zatím velmi harmonicky!

 

Jennifer Lopez a Ben Affleck
Info ikona

ZENDAYA & TOM HOLLAND

Chodí spolu nebo nechodí? Toť otázka, nad kterou dumají snad všichni novináři světa i fanoušci Spidermana! Sice vypadají být tito dva jako pro sebe stvoření, byli několikrát viděni na veřejnosti, kde se k sobě měli a líbali se, avšak svůj vztah oficiálně nikdy nepotvrdili. Ironií také je, že všichni herci, kteří hráli v posledních filmech duo Peter Parker a Mary Jane, spolu chodili i v reálném životě. Možná, že je scénáristi nakonec zkrátka vlákali do svých sítí více, než kdo čekal. 

 

Zendaya a Tom Holland
Info ikona

 

CHRISHELL STAUSE & JASON OPPENHEIM

Pokud sledujete na Netflixu show Selling Sunset z realitního prostředí Los Angeles, jistě vám je tato dvojice známá. Avšak to že se Chrishell a Jason staly párem bylo skandálním a nečekaným odhalením poslední série, a navíc se to diváci dozvěděli pouze z teaseru na další řadu. Dalším vodítkem mohl být i instagramový post, na kterém tato dvojice tráví společnou dovolenou. “Ze mě a z Chrishell se stali velmi blízcí přátelé a toto pouto se vyvinulo ve skvělý vztah,” potvrdil Oppenheim vše pro US Weekly. “Velice mi na ní záleží a jsme spolu nesmírně šťastní.” 

 

Chrishell Stause a Jason Oppenheim
Info ikona

 

ADELE & RICH PAUL

Nové album, nový přítel a nový život... To je Adele 2.0, se kterou jste se mohli setkat v roce 2021. Ve speciálu CBS “Adele One Night Only” se svěřila Oprah, jak pro ni byla poslední doba náročná. Musela se totiž vypořádat s rozvodem. Avšak vše se k lepšímu obrátilo a zpěvačka nyní randí sportovního agenta Riche Paula a vypadá to, že je s ním velmi šťastná.  

 

Adele a Rich Paul
Info ikona

RITA ORA & TAIKA WAITITI

Kolem tohoto páru jako by byl stále trochu mlžný opar. Vždy se objeví nějaká zvěst v bulvárních plátcích, a dokonce se proslýchalo, že žijí v polyamorním vztahu. Každopádně jasné je, že zpěvačka v dubnu zveřejnila karusel fotek na Instagramu, přičemž na jedné z nich se “muchlovala” se slavným režisérem. Nyní spolu často přebývají v Austrálii, kde Taika natáčí další díl marvelovky Thor.  

 

Rita Ora a Taika Waititi
Info ikona

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA