Proměna Kelly Osbourne: je z ní zcela jiná žena

Úžasná transformace Kelly Osbourne:

Proměna v labuť

Rozcuchaná, s černě podmalovanýma očima, oblečená do punkrockového outfitu a o několik desítek kilo těžší. Tak si většina z nás pamatuje Kelly Osbourne. Proslavila se spolu se svým bratrem Jackem a matkou Sharon účinkováním v reality show o životě v domácnosti heavymetalové legendy Ozzyho Osbournea. Pak se sama vydala na pěveckou dráhu a účinkovala v různých televizních pořadech jako Dancing with theStars, Fashion Police, Project Runway a v dalších. Opravdu velký rozruch Kelly způsobila, když začala před lety svou první transformaci. Už v roce 2010 se z drsné oplácané punkerky vyloupla v pohlednou mladou dámu. Prvotní impuls jí dal pořad Dancing with the Stars, díky kterému Kelly začala výrazně hubnout. Nové křivky se jí zalíbily natolik, že se rozhodla v hubnutí a formování postavy pokračovat.

Mohlo by se vám líbit

Plus size modelky: ženská přirozenost nebo propagace obezity?

Příliš tlustá. Příliš vychrtlá. Příliš hranatá. Příliš ženská. Žijeme ještě stále v době, kdy jsou tato hodnocení ženských postav nutná? Za každým obrázkem se skrývá živá žena, které se komentář dotkne. Negativních reakcí se objevuje tím více, čím urputněji se snažíme prosadit nějaký směr. Je současný trend plus-size modelek pro ženy osvobozující, nebo s sebou naopak nese větší zátěž?
elle.cz

Stále Kelly, jen o 40 kilo lehčí

Protože ale Kelly s váhou neustále bojovala, rozhodla se v roce 2020 podstoupit operaci, při níž jí byl zmenšen žaludek. Tato operace se provádí lidem trpícím obezitou a má za následek – v případě, že se dodržují pooperační doporučení – výrazný úbytek na váze. Kelly Osbourne díky ní zhubla neuvěřitelných 40 kilo. Nicméně, Kelly Osbourne po narození svého prvního dítěte s hudebníkem Slipknot Sidem Wilsonem na konci roku 2022 opět začala s kily navíc bojovat. V jednom z podcastů Osbourne přiznala, že dělala všechno pro to, aby nebyla po porodu vidět na veřejnosti. Doslova uvedla, že se „devět měsíců schovávala“, jen aby nemusela snášet fat-shaming komentáře a čelit toxické negativitě.

Body-shaming po porodu

Rozhodla se ale opět vrátit do formy a zhubnout nejen všechna těhotenská kila, ale zajít ještě o něco dál. Poté, co se jí skutečně podařilo zbavit se všech kilogramů, které během těhotenství přibrala, řekla si: „No, zhubla jsem, co jsem potřebovala. Uvidíme, jak daleko s tím ještě můžu zajít. A pak jsem zašel trochu moc daleko.“ Její snaha o návrat k předmateřským křivkám tak byla ještě úspěšnější, než Kelly původně zamýšlela. Spekuluje se o tom, že si stejně jako její matka Sharon a další známé tváře jako Amy Schumer, Elon Musk nebo Chelsea Handler dopomohla k hubnutí lékem pro diabetiky Ozempic.

Mohlo by se vám líbit

Extrémy v plastické chirurgii: Co je autentické, není přehnané?

O extrémních zákrocích plastické chirurgie se v poslední době hodně mluví. Kritizují se, objevují se v médiích, sdílí se napříč sociálními sítěmi. Přesto jsou stále běžnější – a extrémnější. Jak to s nestandardními operacemi chodí v Česku?
elle.cz

Upřímně o operacích

Sotva ale unikla haterům mířícím na její nadváhu, začala se řešit její tvář. Fanoušci spekulují, že televizní hvězda podstoupila nějaká estetická vylepšení. Plastickou operaci ale Kelly zásadně odmítá. „Udělala jsem si botox, to je ono,“ vysvětlila deníku Daily Mail.Je to zvláštní, protože teď, když jsem zhubla, všichni opět jen kritizují a snaží se přijít na to, co jsem se sebou udělala. A já jsem přitom opravdu jen zhubla. Je to jen přirozený tvar mého obličeje.“ Není důvod, proč Osbourne nevěřit. V minulosti byla vždy ohledně všech podstoupených procedur velmi upřímná. Přiznala se k operaci zmenšení žaludku a dokonce ji neváhala nazvat „nejlepší věcí, kterou kdy udělala“. Teď k neustálým spekulacím na téma jejího vzhledu trefně poznamenala: „Cesta ke štěstí je pro každého jiná. Myslím, že místo rozebírání cesty by lidé měli být rádi, že dorazili do cíle.“ Ať Kelly došla ke své aktuální vizáži jakkoli, ve svých 38 letech vypadá zkrátka skvěle.

Mohlo by se vám líbit

Baby botox: zákrok, který dokonale vypne pleť a nepřipraví o mimiku

Má za cíl vyhlazení vrásek a linek na obličeji, stejně jako botox, ovšem po malých dávkách. A je tu proto, aby nám odhalil recept na věčné mládí. Bez rizika ztuhlé tváře odstraní vrásky, ale zachová mimiku. Necháte se zlákat baby botoxem i vy?
elle.cz

Zdroj: Dailymail.co.uk, hellomagazine.com, mirror.co.uk, people.com