Hailey Bieber právě založila vlastní Youtube kanál

“Jedním z důvodů, proč jsem se rozhodla založit vlastní Youtube kanál, je, že nikdo nemůže překroutit to, co říkám. Vychází to přímo z mých úst,” řekla modelka Jimmy Fallonovi v The Tonight Show. “Myslím, že je to něco, s čím bojuji dlouhou dobu. Média se vždy snaží překroutit to, co říkám a vytvářejí pak vlastní narativ.”

Hailey Bieber a její nejlepší beauty looky!

elle.cz

 

V úvodním videu “Welcome To My Channel” nastiňuje Hailey svým fanouškům, co mohou od její nové platformy očekávat. “Je to spousta různých věcí, od péče o pleť, přes cestování, až po videa mého týmu, který mi dělá make-up a vlasy,” vysvětluje modelka a dodává, že bude do své show také zvát různé hosty, jako například Kendall Jenner a také se zavazuje konzultovat vážnější témata jako je politika, víra či duševní zdraví.  

Ve své podstatě však tento kanál slibuje intimnější pohled nejen do jejího života, ale i do běžných dní jejího manžela Justina Biebera a jejich přátel a rodiny. Mělo by jít o podobný projekt, jako byl minidokument “Seasons”, kdy Justin nechal fanoušky nahlédnout do svého soukromí prostřednictvím Youtube.

A co se stane, když dvě nejslavnější modelky světa sedí v koupelně, vaří mac&cheese, pijí tequilu a hrají “never have i ever”... na to už se musíte podívat sami. Možná díky tomu poznáte, že i tak slavné osobnosti občas dělají úplně stejně divné věci, jako vy. 

 

Evoluce selfie: jaký vliv mají na ideál krásy?

elle.cz

REKLAMA